Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudom erősíteni a karomat?

Hogyan tudom erősíteni a karomat?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok és nagyon vékony karom van. Szeretném, ha kicsit izmosabb lenne. A fekvőtámasz nehezen megy, mert gerincferdülésem van, de azért meg tudok belőle csinálni kb. 20-at is. Mit csináljak, hogy erősebb legyen a karom?

2015. márc. 15. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Így látatlanban meg tudom mondani hogy rosszul csinálod a fekvőtámaszt
2015. márc. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyógytornászhoz jársz? Vele kellene beszélni erről. A fekvőtámasztól egyébként nem lesz bajod. Te pedig még ne súlyzózz, mert túl kicsi vagy. Nem szabad ilyenkor.
2015. márc. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, majd próbálom jobban csinálni!
2015. márc. 15. 20:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajat sulyos edzeseket nyugodtan csinalhatsz, fekvotamasz, tolodzkodas, huzozkodas mindenfele formaban.
2015. márc. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megfogod a súlyzót és tricepsz-bicepsz szuperszettet nyomatsz ameddig bírod. De most nézem gerincferdülésed van meg 12 éves vagy, tehát ez kilőve. Töltsd le vagy vedd meg a Fegyencedzést. A nagyon könnyű gyakorlatoktól haladsz a nehezekig. Például falnál végezett fekvőtől a normál fekvőig. Súlyzóhoz még ne nyúlj!
2015. máj. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fekvőtámasz és húzódzkodás kell neked. Ez így kb. lefedi az egész felsőtestet, nem csak a karokat. A fekvőtámasz ha már jobban megy, szép lassan áttérhetsz a tolódzkodásra. Ha nem megy a húzódzkodás, csináld úgy, hogy felugrassz a rúdra, és nagyon lassan leengeded magad.
2015. máj. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!