Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudnék viszonylag...

Zoza24 kérdése:

Hogyan tudnék viszonylag hamar megerősödni vagy legalább is egy kicsit jobb formában lenni?

Figyelt kérdés
Többször gondolkodtam rajta és többen is mondták hogy járjak valami sportra pl Kosárlabda , de nekem ezek azért nem jönnek be mert nem nagyon tudok igazán jól ismerkedni és egy tömegsport edzésen barát nélkül elég magányos, többször is neki álltam otthon tornázni de mindig feladtam 3-4 hónap után mert nem láttam a javulást , igazából sovány is vagyok de nem tudom miért hisz sokat eszek . Erősödni akarok és hízni , de egyik sem jön össze , tudnátok egy jó módot amivel tényleg akár fél év alatt is lehetne javulást látni a testemen ami inspirációt adna nekem hogy ne adjam fel ? 14F

2015. márc. 21. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Kezdd el a fegyencedzést. Azzal mérhető valtozas les majd az erődben.

Hizáshoz pedig kezdj el enni többet. Csak az a lényeg hogy többet mint most.

2015. márc. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14 évesen még tényleg a saját testsúlyos edzés lenne jó. Keress rá a fegyencedzés című könyvre, olvasd el és alkalmazd. Mellé tömegnövelő étrend kell, azaz kalória pluszban kell lenned, ha izmosodni szeretnél. Tápanyag nélkül nem lesz izom.
2015. márc. 22. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az izmot le kell terhelni valamilyen tornával vagy edzéssel és kellő mennyiségű fehérje dús tápanyagot kell bevinni mivel az izom fehérjéből épül fel.

Az meg hogy te milyen fajta edzést követsz nem azt fogja figyelni az izomzatod hanem hogy menyire terhelted le.

2015. márc. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fegyencedzés, Meztelen Harcos könyveket ajánlom a figyelmedbe. A Kosárlabdától nem leszel erősebb. Legfeljebb tovább bírsz futni majd, meg jobb leszel az adott sportágban, de ez itt kimerül. Egyébként a kosárlabdához, focihoz is kell némi fizikai erő. Van ott lökdösődés rendesen. Főleg ha véletlenül vagy szándékosan neked szaladnak. Fociban meg alád is rúgnak néha.
2015. márc. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Uram atyám. Ne, ne a fegyenc edzést kezd el. Kezdj el rendesen étkezni ( sok fehérje és minőségi szénhidrát) és járj le konditerembe. De ha nincs pénzed akkor oké csináld a "fegyenc edzést" amit nevezzünk inkább simán saját testsúlyos edzésnek csak amíg így hívták a kutyát nem érdekelt most meg mindenki ettől lesz harcos.. Szóval húzódzkodj szűken, szélesen. Tolódzkodj. Csinálj fekvőtámaszokat és ÉTKEZZ RENDESEN.
2015. márc. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!