Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Oto Chili kockahas géppel,...

Oto Chili kockahas géppel, tudom növelni a kar és a mellizmomat?

Figyelt kérdés
Olyanok írjanak akik használták már és ne olyanok akik okoskodnak, hogy menjek edzőterembe :)

2015. márc. 22. 09:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
persze, fogod a gépet és elkezded emelgetni és máris edzed a kar izmaidat.. a mellizomhoz már kell 2 otochili is, fogod a 2 otochilidet hanyatt fekszel egy padon, aztán tárogatózz az otochilikkel...
2015. márc. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég lenne neked két szimpla 20 kilós súlyzó tizenötezer Forintért, és többre mész velük mint ezzel a pénztárca lehúzó baromsággal. Ja és még edzőterembe se kell menni.
2015. márc. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A kérdésemre sajnos nem kaptam értelmes választ, mint említettem olyanok válaszát várom akik használják.
2015. márc. 23. 07:11
 4/9 anonim ***** válasza:
hát ne haragudj, de hülye kérdésre hülye válasz...
2015. márc. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ennyi erővel azt is kérdezhetnéd, hogy szobabiciklivel hogyan eddz mellre... sehogy basszus.. hogyan?
2015. márc. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez a gép leginkább ruhaszárításra alkalmas. :)
2015. márc. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az OTO Chilivel legjobban az alábbi izomcsoportokat mozgatjuk meg:


A hát mély izmai

Rekeszizom

Egyenes- és haránthasizom

Külső ferde hasizom

Medencefenéki izmok

Széles hátizom és nagy farizom

Combközelítő- és feszítő izmok


Ezt találtam. Amúgy sem jó sz*rra sem, de még csak nem is lehet vele teljes testet edzeni.

2015. márc. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem kell leszólni, arra amire való, arra tökéletes, megmozgatja a comb, fenék, hát, has izmokat, lehet vele akár aerobozni is, mindenképpen jó, hogy a fő felhasználói köre legalább csinál valamit, amire rá lehet fogni, hogy testmozgás, csak sajnos sokan bedőlnek a marketing dumának,
2015. márc. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem többre menne, ha elmenne futni. Vagy konditeremben használna egy futópadot, ha minden áron gépen szeretne edzeni. Én csak feleslegese pénzkidobásnak tartom. Főleg azért, mert kockahasat ígérnek és átvernek rengeteg laikust. A kockahas igazából étrend függő, tehát hiába edzel ezen a gépen, ha nincs étrended. Csak ezt már nem említi senki, a vevők pedig az "instant kockahas" reményében megveszik. Aztán csalódás a vége és megy a padlásra vagy az ágy alá. Inkább könyveket árulni amiben le van írva, hogy mi is kell egyáltalán az izomépítéshez, vagy sok ember legfőbb álmához, a kockahashoz. Jó ott a Sárga Kapszula, de annak nincs ekkora marketingje. Meg nyilván ha eladnak egy csúszkálós műanyagdarabot, amit "kockahas gyártó" gépnek hívnak, azzal többet lehet keresni, mint egy könyvvel. Az a baj a marketing tervekkel meg a médiával, hogy tudatlanná teszi az embereket, csakhogy eladják nekik ezeket a vacak gépeket. A kérdezőnek meg leírom még egyszer, hogy ettől a géptől nem lesz karizmod, se mellizmod, mert ez arra nem alkalmas. Hasat még csak-csak lehet vele edzeni, de akkor már csinálj lábemeléseket meg hasprést otthon, mert az ingyen van. Ha tetszik a gép akkor használhatod, én nem szólom le. De ha kockahasat akarsz, akkor étrend kell. Ha mellizom meg 40-es karok is kellenek, akkor meg súlyok, de ehhez is étrend kell. És akkor el is jutottunk arra a pontra, hogy esetleg teljes testet kellene edzeni normális módon. Ha érdekel, akkor keress rá a Sárga Kapszulára. Nem leszólom a gépet, csak szerintem felesleges. Ez az egyéni véleményem. Ha tetszik, vedd meg, de ezt a hatást ingyen is el lehet akár érni.
2015. márc. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!