Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen érzés mikor helyén van...

Milyen érzés mikor helyén van a kaja?

Figyelt kérdés
Ezt azért kérdezem mert egyszer volt lehetőségem,hogy 2 napig csak zsírszegény túrót + zabot ettem,és azonnal éreztem,és látható volt a változás :D nagyon jó volt. Itt most azokat kérdezem akiknek adott,hogy álladóan úgy egyenek ahogy kell milyen érzés volt váltani ? Azonnal elkezdtetek nőni és erősödni ?

2015. márc. 22. 13:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Én az iskolás, csóró, párizsis szendvicsen élős étrendről tértem át a rizs, zab, hús, tojás, zöldség étrendre, egyből a mikor dolgozni kezdtem. Körülbelül egy fél év mire észreveszed hogy hoppá jobb a forma, kevesebb a zsír (hozzáteszem előtte vittem be cukrot innen onnan az edzéseim pedig intenzívek.) Erőben ugyan ezt tapasztaltam. Körülbelül 3 éve vagyok tiszta kaján és a moslék kajához képest olyan 35% ot erősödtem. a 3 év alatt! Tehát ez nem olyan mint valami szteroid hogy betolod és másfél hónap alatt superman leszel. Szépen fokozatosan elkezdesz fejlődni.
2015. márc. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!