Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Borda eltuntetésére valami...

Borda eltuntetésére valami javaslat?

Figyelt kérdés
2 éve edzek 172 cm vagyok 78 kg, kb 15-6 % testzsirral. A problemám az hogy a lengőbordáim nagyon kiállnak és igy neha olyan mintha 4 mellem lenne :D Ha lefekszem pedig annyira kiáll, hogy ugy nezek ki mint egy ehezo, pedig nem tartom magam "vezna" gyereknek. tudom hogy ez genetika es nagyon úgyse lehet mit tenni, Csak hátha valamit tudtok rá.
2015. márc. 23. 21:03
 1/9 HarciCsiga ***** válasza:
Ha jol vizualizalom akkor alulfejlettek a harantizmaid
2015. márc. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne tüntesd el, mert borda nélkül kellemetlen lesz élni.:)

Egyébként: súlyzós edzés + tömegnövelő étrend kell. Keress rà. Google: sárga kapszula. Olvasd el.

2015. márc. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Montizsolt: Lengőborda nélkül Sissy és kortársai is elég jól eléltek.. bár testépítő inkább ne szedessen ki magából direkt semmit, mert az izmokat kár lenne megbolygatni.
2015. márc. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, gondolod nem tudtam erről? Nem 15 éves kisgyerek vagyok.
2015. márc. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"borda nélkül kellemetlen": Erre reagáltam és ebből biztos tudnom kellett volna, hogy mit tudsz. Egyébként ki mondta, hogy Te vagy a kérdező 15 éves? :D

További jó mérgelődést ..

2015. márc. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Eleve nem az én kommentemre kellett volna reagálni és engem oktatni. Nem mérgelődök, ahhoz te kevés vagy kisgyerek.
2015. márc. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Senkit nem erdekel hany eves vagy, kerdezo keressen ra az elululso fureszizomra
2015. márc. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem meg az nem érdekel, hogy mást nem érdekel. Edzek 30 éve. A tudás és tapasztalat nálam van. Ez van gyerekek.
2015. márc. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja, meg csirkerizs+broscience
2015. márc. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!