Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izuleti problema vagy mas lenne?

Izuleti problema vagy mas lenne?

Figyelt kérdés
Guggolas kozben nagyon faj a jobb labam. Hasito erzes, bar elotte bemelegitek(5perc futas, nyujtasok) es nem igazan mulik el kb 3 napig.Hasito, szuro erzes. Megemlitem meg, hogy heti 3x guggolok 3x5 + 2x10 bemelegites.

2015. márc. 30. 20:55
 1/7 Dogmatix91 ***** válasza:
Azt nem írtad, hogy hol fáj.
2015. márc. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jajj tenyleg... a terdem faj, nagyon
2015. márc. 30. 21:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbálj meg bandázst alkalmazni, hátha segít, vagy emeld meg egy kicsit az ismétlésszámot kisebb súllyal. Am. minek guggolsz heti 3x?
2015. márc. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

eroedzes...

heti 1 labnap az keves...egyszeruen nem tudom olyan szinten lefarasztani a labaim. Probaltam... vegen mar nincs erom folytatni, rettenetes az izomlaz, de 3 nap alatt elmulik. Igy tehat elso heten 2 labnap(3x5) masodik heten 3 labnap(3x5)

2015. márc. 30. 22:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy a guggolás a legjobb gyakorlat a számodra. Valakinek nem fekszik. https://www.youtube.com/watch?v=LLwiGkywKN4 Érdemes lenne megnézni a videót, hogy helyesen guggolsz-e.
2015. márc. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

azt hiszem lassan kezdek rajonni mi okozza a problemat...

amikor guggolok, a jobb erdem, a gyakorlat vege fele neha picit osszecsuklik, epp egy leheletnyit...probalok visszallni normalisra kozben, s lehet ez ad plusz terhelest neki...

Es bandazst fogok ezentul hasznalni

+ lehet tartok 1 het pihenot, hogy helyrejojjon a labam

2015. márc. 30. 22:47
 7/7 Dogmatix91 ***** válasza:
Lehet, hogy patella. Azon csak a pihenés segít. A bandázs nem rossz ötlet, bár én nem szeretem. Heti 2 guggolás elég szerintem, bár én csinálok szakítást meg felvételt is. Esetleg egyik edzésen mehetne kisebb súllyal magasabb ismétléssel.
2015. márc. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!