Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez milyen izuleti problema es...

Ez milyen izuleti problema es mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
A konyokom tricepszedzes utan nagyon fajt.napkozbe is faj mar egy hete.nincs dagadas se elszinszodes csak ha konyujtom majd elforgatom faj es edzes kozben is .1 hete nem edzek meddig tarthat meg hogy ki kell hagyjam?vettem addig izuletvedot es kollagent.segitsetek ha volt valakinek hasonlo meghallgatom szivesen:)

2015. jan. 24. 23:55
 1/4 Galaxis. ***** válasza:
Milyen gyakorlattal edzed a tricepszet? Van benne homlokra engedés? Esetleg csigán letolás?
2015. jan. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem minden olyan ízületem fájt, ami nagyobb erőnek van kitéve: térd, boka, könyök és nekem az arthro guard bevált. viszont ha ez ilyen folyamatos és nem szűnő fájdalom, lehet hogy dokihoz kéne menni. nehogy nagyobb baj legyen
2015. jan. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vegyél egy komoly izületvédőt, igyál sok folyadékot (víz) meg vegyél Ca-Mg és 2 hét után jobb lesz, mint újkorában :)
2015. jan. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Pörölyfej Béla ***** válasza:
Ki kellene hagyni egy darabig a homlokra engedést meg az egyéb tricepsz nyomásokat egy ideig és pihenni. Kend valami mentolos kenőccsel, az nekem segített. Az ízületvédő is jó rá. Ha majd meggyógyulsz, akkor egykezesekkel tircepszezz, de ha lehet ne gyakran végezd ezeket. Helyette csinálj lórúgást, tolódzkodás, szűknyomást.
2015. jan. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!