Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sokan irják, hogy csinálnak x...

Sokan irják, hogy csinálnak x felülést naponta, és várják, hogy lapos, , kockás legyen a hasuk. Aztán mégsem így van?

Figyelt kérdés

De nem értem, akkor mitől lesz lapos, kockás a has? Nekem nincsenek ilyen ambícióim, csak érdekel, mert a 80-90%os emberkék biztos nem beszélnek hülyeséget. Tudom, hogy ez komplexebb annál, hogy felülésezek oszt szexi leszek, viszont nem értem :) Tulajdonképpen mire jó akkor a felülés, milyen gyakorlatnak a "mankója"?


Szóval ha van egy emberke, aki kövér volt, de fogyott és szeretne izmokat, kockákat a hasára, akkor azok hogy születnek oda? Tegyük fel, hogy fiktív emberkénk a lehető leghelyesebben táplalkozik ahhoz, hogy izmot építsen.

És mindent helyesen csinál. Mi lesz akkor ha huzamosabb ideig csak felüléseket csinál? Semmi?


Akkor honnan jönnek a kockák? :)


2015. márc. 30. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Alacsony testzsír % is kell, hogy látszódjon. Helyi zsírégetés meg nincs. Nem megy le hasedzèssel a zsír. A felülés pedig nem a legjobb gyakorlat és finoman fogalmaztam.
2015. márc. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2015. márc. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
de, megerősödik a hasizma. de az nem fog látszódni addig, míg rajta van a zsír. és lehet erős a hasizmod (nekem is az), mégis van egy kis pocim.
2015. márc. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Pocim.:)
2015. márc. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Második, az a link... "tádámbujé örö'bódottá" :D


Amúgy köszi a válaszokat.

2015. márc. 30. 22:36
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
mindenkinek "kocka"hasa van, mivel a hasizom eleve ilyen, csak akinek van felette zsír, annak nem látható
2015. márc. 31. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!