Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti hogyan esztek tömegnövelésn...

Ti hogyan esztek tömegnövelésnél? (Tapasztalatok, tanácsok)

Figyelt kérdés

Mennyit esztek tömegnövelésnél?

Azt értem hogy a testsúly alapján ki kell számolni a szénhidrát és a fehérje bevitelt.

De én nekem nagyon nehezen megy az a sok zabálás...

Hogyan tudjátok beosztani hogy már ne kapj hányingert a sok kajától?



2015. ápr. 2. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:

--gömb--


Le kell turmixolni és meg kell inni szépen.

2015. ápr. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 BlodDrunk ***** válasza:

Nem az a lényeg,hogy sokat egyél mindig,hanem hogy sokszor keveset.

Ha tömegnövelő étrenden vagyok akkor napi 6x eszek.

Délelőtt 8órakor rántotta.

10órakor zabpehely-tej.

12-2-4órakor rizs-csirke ha nagyon unom már akkor hal de nem rántva hanem grillezve illetve zöldségeket mellé.

edzés után.

Edzés után egyből Tejsavóproteint + gyors szénhidrát vízben.(csak 2napont iszom amikor edzek)

Este túró-t.


Én így szoktam kajálni,lehet nem jó van jobb is de nekem bevált illetve ez is elég húzós anyagilag már.

Az,hogy miből mennyit az egyénfüggő.

2015. ápr. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem könnyű, de egyre többet fogsz tudni enni. Ne egyből 5 gramm szénhidráttal kezdj, hanem mondjuk 3-al és úgy növeld folyamatosan. Aztán lehet, hogy nem is kell 5, van aki zsírosodik ennyitől. Oszd el 5-6 részre a kaját, vagy akár több kisebb adagra is. Elvileg ha étkezések között sok vizet iszol, az is segít, mert nem hagyod beszűkülni a gyomrod. Hányásig viszont ne egyél!


De amúgy itt jönnek képbe a táplálékkiegészítők. Napi 1-2 alkalommal ihatsz fehérjét darált zabpehellyel. Illetve jó zsírforrásokat is használhatsz, hogy több kalóriát tudj bevinni.

2015. ápr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!