Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért ekkora a hasam? [link]

Miért ekkora a hasam? [link]

Figyelt kérdés
[link] Miért ekkora a hasam?Ha megfogom akkor nincs rajta sok háj,tömegelek jelenleg,3 hónapja kezdett el nőni,amióta edzek,és rendesen eszek.Csak a sok kajától ilyen,vagy lehet gyenge a hasfalam és nem feszes a hasam?Vagy csak szimpla háj?Am csak kinyomott állapotban ekkora,de ha nem nyomom ki akkor is kb ilyen..Szóval kénytelen vagyok picit behúzni a hasam,hogy szépen mutassak.. :)
2015. ápr. 2. 22:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Én elmennék ezzel orvoshoz, mert ez nem normális dolog. Kivéve ha nő fagy, és a hetedik hónapban jársz...

Nem lehet valami ételintolerancia?

2015. ápr. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom,eddig nem volt bajom a kenyérrel sem,pici hasam volt,amióta kondizom azóta ekkora a hasam..Nagyon kellemetlen...Forduljak orvoshoz?
2015. ápr. 2. 22:45
 3/22 anonim ***** válasza:
májad rendben van?
2015. ápr. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Hát nem alkoholizálok,17 éves vagyok,nem sárga a szemem fehér része,szerintem nincs bajom,eddig fociztam,sportos alkat vagyok/voltam,csak a hasam aggaszt..De lehet ha megint elkezdek futni heti 2-3 alkalommal,akkor lemegy a hasam.!? :)
2015. ápr. 2. 22:55
 5/22 anonim ***** válasza:
Valószínű szimplán sokat zabálsz, ahhoz képes amennyit edzel. Vegyél vissza és lemegy. Mérsékeltebben tömegelj, az elején kevesebb kaja is elég, még nincs elég izomtömeg, hogy olyan keményen edz.
2015. ápr. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Innen nem úgy tűnik mintha zsír lenne. Inkább puffadás nem? Szerintem doki!
2015. ápr. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Értem,köszi. :)

Ha 81 kg vagyok,akkor mennyi ch-t és mennyi fehérjét vigyek be egy nap?Ha tömegelek..Mert megeszem az adagomat,de lehet sok lesz ez..

2015. ápr. 2. 22:59
 8/22 A kérdező kommentje:
Napi 6 étkezés.
2015. ápr. 2. 22:59
 9/22 A kérdező kommentje:
Értem,hát megpróbálkozok a doktorral. :)
2015. ápr. 2. 23:00
 10/22 anonim ***** válasza:
kezd 2 gramm fehérjével és 3 ch-val, aztán ahogy változol, úgy csökkentsd vagy növeld
2015. ápr. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!