Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Üdv, Rendelt már valaki...

Kzéé kérdése:

Üdv, Rendelt már valaki mostanában a wheyprotein.hu-ról, a Buda Family honlapjáról? És ha igen mi a tapasztalat? És milyen íze van a natúr tejsavónak?

Figyelt kérdés

#Wheyprotein.hu #natúrtejsavó
2015. ápr. 4. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:

--gömb--


Én nemrég vettem megint, de most belga csokisat. Fegyelmezni kell magam, mert hamar elfogyna.

Régen mindig natúrt vettem, annak is szeretem amúgy az ízét, de nem tudom mihez hasonlítani. Szerintem tejsavófehérje íze van :D

2015. ápr. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én régebben is csak az ízesített úgy nevezett "neves" gyártóktól vettem, leginkább scitec, dymatize,cytogen,de mostmár ezek elég drágák lettek
2015. ápr. 4. 14:03
 3/5 A kérdező kommentje:
sőt a cytogen meg is szűnt ugye, és hát ez a wheyprotein.hu elég jó áron kínálja az ízesített fehérjéket illetve a natúrt.A többi termék szintén jó áron van náluk.Van egy sejtésem hogy a nagy cégek is mondjuk tőlük szerzik be az alapanyagot csak tovább keverik,bővítik,stb. Szóval megbízható, amatör hobbi szinten testépítéssel foglalkozóknak megbízható a Buda Family?
2015. ápr. 4. 14:14
 4/5 A kérdező kommentje:
és mi ez a completta kávékrémpor az összetevők között?
2015. ápr. 4. 15:02
 5/5 anonim ***** válasza:

--gömb--


Minőségileg megbízható a Buda Family, én már jópár kilót elhasználtam tőlük, és kiderült volna ha nem okés.

De ott a wesslinges tanúsítás is, azt se lehet csak úgy kirakni.


Nem tudom minek van benne kávékrémpor, gondolom az állag, és ízjavítás miatt.

2015. ápr. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!