Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Küzdösporttal is lehet izmot...

Küzdösporttal is lehet izmot felszedni?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy elkezdek Kung-fu-zni és a kérdésem az lenne, hogy simán a Kung-fu edzéseken tudok-e felszedni jelentős izomtömeget, vagy kell mellé kondiba járjak?

2015. ápr. 6. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon sokáig kung-fu-ztam és nem bántam meg. Izmot nem igazán lehet vele építeni én is járok mellette kondiba. Mindkettő nagyon jó sport és szerintem tökéletesen összeférnek
2015. ápr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Inkább csak leépíted az izmot...mivel egy jó husszú kardiózásnak felel meg.
2015. ápr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mit nyomsz.
2015. ápr. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A birkózás az izomépítés szempontjából elég jó stimulációt ad, persze nem olyan, mint a súlyzós edzés és az étrend sem mindegy.
2015. ápr. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Bizonyos küzdősportokkal lehet.De a kung fu nem küzdősport,nincsenek benne versenyek,de még küzdelem sem az edzéseken.És nincsen kardió terhelés sem,mint a zsákolás,ugrókötél,küzdelem,tehát állóképesség fejlesztésére sem alkalmas és másra sem.Küzdősport a Box,thaibox,savate,birkózás,brazil jitcu a többit el is felejtheted,főleg az ilyen haszontalan edzéseket mint a kungfu.
2015. ápr. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy a kungfu hasztalan. Attól függ mi az ember célja.
2015. ápr. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A kung-fu Mo-n átbaxás. Birkózással lehetne erősödni sokat.
2015. ápr. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy rengeteg szörnyű kung fu edzés van, de nem kell egy egész sportágat lehúzni az miatt mert magyarországon kevesen képviselik jól.
2015. ápr. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én tisztelem a kung-fut, de amit itt művelnek az borzalom. Talán 1 legfeljebb 2 hely van az országban ahol jól oktatják, de 99% lutri.
2015. ápr. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!