Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az anabolikus szteroidok...

Az anabolikus szteroidok segíthetnek izomsorvadásban szenvedőknek?

Figyelt kérdés

7 éve edzem, egész életemben sportoltam, kiskoromban kezdődött a focival aztán kűzdősporttal stb. stb. Most a testépítés áll hozzám legközelebb.

Mindig is éreztem, hogy nehezebben fejlődök, mint mások de nem érekelt. Aztán egy genetikai vizsgálat során(3 évig vártunk az eredményre) beigazolódott, hogy örököltem édesapám betegségét.

Nem azért írok, hogy a könnyebb utat keressem meg hasonlók, csak érzem, hogy hiába edzek rendszeresen, lassan romlik az állapotom, csupán a folyamatot szeretném lelassítani, esetleg megállítani.

Köszönöm a válaszokat!



2015. ápr. 7. 20:18
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Segít, de jobb ha ezt dokival konzultálod meg.
2015. ápr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagy részük erre lett kifejlesztve!

Ha izomsorvadásod van, az orvos majd fog neked felírni szteroidot.

2015. ápr. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

Nem írnak fel, sőt utánam semmi fajta támogatást nem kapunk... Mivel még nem ülök kerekes székben... Pedig édesapámat leszázalékolták a lehető legtöbb százalékot kapta meg, még annó mikor volt 100%- ot kapott , most már valamivel kevesebb a % mert már nem adhatnak 100%-ot, de most is a legtöbbet kapta, ugyanaz a betegségem csak én még fiatal vagyok így kb. sz.rnak rám.

Sőt ilyeneket mondanak, hogy ne erőltessem magam stb. de én úgy vettem észre ha pihenek csak egyre jobban gyengülök, ha sportolok sokkal jobban érzem magam...

2015. ápr. 7. 20:37
 4/35 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos nem mindig a beteg meggyógyítása a cél, de ha még is az, akkor sem ért hozzá a hazai orvosok nagy része.(pl. fehérje(koncentrátum)=szteroid. )
2015. ápr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
79%
Keress egy jó dealert aki el is magyarázza a dolgokat, és odaadja a "kiegészítő" gyógyszereket is. Nehogy bajod legyen.
2015. ápr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

Igen sajnos, volt tapasztalatom olyat hallani kardiológustól, hogy " proteint szabad szedni csak fehérjét nem, mert az ártalmas az egészségre"

Most akkor bízzon meg az ember az orvosokban...

Gondolkodtam egy jó személyi edzőn, akik ugye versenyeznek és benne vannak a dolgokban, csak nagyon drágán vállalják az embert. Akikről tudom is, hogy szakmailag elismertek és megbízhatóak.

2015. ápr. 7. 21:22
 7/35 anonim ***** válasza:
Nem kell hosszabb távra személyi edző. Fizetsz neki egyszer egy konzultációért, megmondod miről akarsz beszélni, elmondja az alapokat, utána úgy is magadnak kell kitapasztalnod.
2015. ápr. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
77%
Jól írja az előttem lévő, és elirányít a megfelelő emberhez.(már ha nem ő az :D )
2015. ápr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
83%
Ui: Ha tök hülye hozzá és valami szemes szart akar rád sózni, akkor helyettem is bszd pofán.
2015. ápr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Igaz mindenhonnan hallom, hogy így káros úgy káros a hormonháztartásra, májra stb. ez bizonytalanít el mindig, de nekem körülbelül úgyis mindegy... amit tudok meg akarok tenni.

Köszönöm, hogy normális válaszokat adtatok!

2015. ápr. 7. 21:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!