Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az anabolikus szteroidok...

Az anabolikus szteroidok segíthetnek izomsorvadásban szenvedőknek?

Figyelt kérdés

7 éve edzem, egész életemben sportoltam, kiskoromban kezdődött a focival aztán kűzdősporttal stb. stb. Most a testépítés áll hozzám legközelebb.

Mindig is éreztem, hogy nehezebben fejlődök, mint mások de nem érekelt. Aztán egy genetikai vizsgálat során(3 évig vártunk az eredményre) beigazolódott, hogy örököltem édesapám betegségét.

Nem azért írok, hogy a könnyebb utat keressem meg hasonlók, csak érzem, hogy hiába edzek rendszeresen, lassan romlik az állapotom, csupán a folyamatot szeretném lelassítani, esetleg megállítani.

Köszönöm a válaszokat!



2015. ápr. 7. 20:18
1 2 3 4
 31/35 *Glissade* ***** válasza:

Az pedig, hogy az emberek 90% - nak nem olyan élete van, amilyet szeretne az leginkább annak tudható be, hogy nem áldoz elég időt önmaga megismerésére!

Soha nem kérdezi meg magától, hogy valójában ki ő és mire vágyik.

2015. ápr. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Ki irányítja az életemet? Hát, akiket Montez mondott, ők. Szupermarketekből veszem a kaját, az állam földjén vett telkemre építem a házam, amire az építőanyagot is venni kell, ha utazni akarok, akkor vagy a közlekedési társaságok, vagy a járműgyártók és olajcégek zsebébe kell csorgatnom egy kis zs-t. Mindenért fizetni kell. A világot nagyon is a pénz irányítja, próbáljon csak megy egyszer valaki nélküle élni :) Nem túl idilli, semmiképpen sem szép igazság, de ez van.
2015. ápr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Én feladom. Megyek lakni Gliss-etnàmba. :)
2015. ápr. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 *Glissade* ***** válasza:

Most hadd ne adjak itt nektek gyakorlati tanácsokat egy nyílt fórumon...

Szerintem elég okosak vagytok nind a ketten, hogy tudjátok, csak az a réteg és emberek felett lehet uralkodni, akik önként beleegyezésüket adják hozzá...

2015. ápr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 *Glissade* ***** válasza:
A pénz irányít mindent, a ti világotokban! Maradjunk ennyiben :)
2015. ápr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!