Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés után marha- vagy tejsavó...

Edzés után marha- vagy tejsavó fehérjét kéne inkább fogyasztani?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 9. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
A marhaprotein az hulladèkból készült hidolizàlt kollagén. Leeső cafatok, nyesedékek, porcos részek hidrolizálva. Tulajdonképpen zselatint veszel drágán. Felejtős.
2015. ápr. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Savófehérje, ha érzékeny vagy rá/allergiás akkor zselatin 2900 Ft/kg áron borászati webáruházból, ha nem bírod, akkor ízesítve is kapható 2-3* annyi/kg áron
2015. ápr. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Zselatin? :D Le vagyok maradva. Izomépítés szempontjából tényleg említésre méltó, vagy csak vicc?
2015. ápr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A marhaprotein az tényleg kb zselatin, mert porcos részekből van, némi nyesedékkel. Az előttem író meg ironizált picit. A zselatin nem annyira jó izomépítésre, de jót tesz a bőrnek, ízületeknek.:) És én nem vicceltem.
2015. ápr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!