Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az OTO Chili kockahasgéphez...

COSTA19 kérdése:

Az OTO Chili kockahasgéphez lehet kapnivalahol edzéstervet?

Figyelt kérdés
Gondolok itt étkezésre,napi rendszerességre, miből mennyit, stb. A válaszokat is előre köszönöm!

2015. ápr. 10. 10:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Rengeteg valós testedzéssel foglalkozó oldal van, ahol találhatsz edzésterveket, étrendeket és rengeteg hasznos infót... De miután bekajáltad az otocsilid marketing szövegét, úgyis hiába írnánk le neked..
2015. ápr. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Osynho ***** válasza:
"kockahasgép" Sírok. :D
2015. ápr. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Tyler913 ***** válasza:

Én megvédem a Chilit. Oké,a "kockahasgép" marketing egy nagy baromság,diéta nélkül nem lesz látható hasizma senkinek. De nekünk van egy a konditeremben,és azt kell mondjam,tényleg elég jól megdolgoztatja a hasizmot. Semmi más,csak egy hasizmot edző gép,nem kell tőle csodát várni,de arra jó.

Éppen ezért külön edzésterv sem kell hozzá. Ráfekszel nyomod amennyit bírsz,pihensz,így tovább,összesen 5 percig. Kész. Hetente többször.

De még egyszer: ez csak megedzi a hasizmod,diéta meg rendes,a test többi izmát megmozgató edzés nélkül nem ér semmit.

2015. ápr. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Sose értettem miért kell több tízezerért olyan gépet venni, ami olyan izmot edz, amit ingyen is meg lehet dolgoztatni...

Ezenfelül biztos jó hasizomedzésre, kb ugyanazon az elven működik, mint a haskerék.

Hetente négyszer csináld ameddig bírod, és kész. Kockahasad meg a szálkásító diétától lesz, nem ettől a géptől.

2015. ápr. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem kell hozzá semmi különös edzésterv. Állíts fel magadnak egy elérhető ismétlésszám tartomány, ami például 25-30 között van.

Akkor szépen odamész és csinálsz 2x25 2 perces pihenővel. Időről időre nehezebb fokozatra kapcsolsz vagy az ismétlésszámot növeled. Ennyi.

2015. ápr. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Írtátok hogy diéta nélkül nem lesz senkinek kockahasa :D Én erre azt mondom hogy akkor a kivétel erősíti a szabályt.? Én sosem diétáztam. Olyanok a génjeim, hogy ha nem eszek sokat, nem hízok, de többet eszek a kelleténél pár nap alatt több kilót fel tudok szedni, de ha utána két három napig edzek, tornázok, vagy futok, simán le is megy. Nem vagyok nádszál, de ez az izomzatom miatt van... Én 4 hétig csináltam napi 300 felülést és már látszottak a kockáim semmi diéta nélkül... De a combom és a vádlim is pillanatok alatt izmosodik... Sőt arra oda kell figyelni, hogy nem biciklizhetek egyhuzamban sokat mert már sok lenne egy 160 cm-es lánynak. Imádok kondizni, ám annak én sem látom értelmét hogy otthonra vegyünk ilyen "csodagépeket" mert a kezdeti fellángolás nem biztos hogy hosszú távra kitart. Legjobb barátnőm túlsúlyos, és állandóan ilyen hasizom gépeket vásárolnak otthonra. Van már ott az Oto Chilitől kezdve a sima felülőig minden, de változás nincs. Érdemesebb eljárni kondiba... Bocsi hogy nem a kérdésre válaszoltam, a többiek válaszára reagáltam.
2015. ápr. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A kivétel nem erősíti a szabályt, egyszerűen vannak könnyen hízó emberek és vannak nehezen hízók, akik bizonyos határokig érezhetik, hogy bármit és bármennyit ehetnek, és így aztán akkor is kikockásodik a hasuk, ha közben hosszútávon kinyírják a csípőjüket a sok felüléssel...
2015. ápr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Tyler913 ***** válasza:

ma 16:21

Félreérted,ez azokra vonatkozik,akiknek nem kockás a hasuk MOST. Akinek alapból olyan,annak nincs hova diétázni. De aki fedett,zsíros,annak csak diétával lesz látható a hasizma,ha lemegy a fölötte levő zsírréteg. Amíg ez nem történik meg,teljesen mindegy,mennyit edz valaki hasra. Én gimiben napi 800 körüli felülést csináltam,de semmit nem tudtam a kajálásról,nem is volt kockahasam.

2015. ápr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Diéta=étrend nincs olyan, hogy nincs hova diétázni.
2015. ápr. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Tyler913 ***** válasza:
Óh bazeg ne álljunk már le szőrszálhasogatni. Tudom,hogy a diéta=étrend,írhattam volna,hogy szálkásítás,de nem akartam fölöslegesen újabb fogalmat bevonni. A lényegen nem változtat. A köznapi szóhasználatban sokan a diéta alatt a negatív kalóriaegyensúlyt megcélzó étrendet értik.
2015. ápr. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!