Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Atlétika mellett kondizás?

Atlétika mellett kondizás?

Figyelt kérdés

Heti 4x járok atlétikára. Mindent csinálunk. Futás dobás gát stb.

Tömegnövelő étrendem megvan. Reggel kondi előtt zabpehely, Kondi után megint zabpehely + tömegnövelő (de a tömegnövelőről lekell hogy áljak), aztán 1-2 órával utána kb 5db tojásból készített tojásrántotta és utána 2 órával csirke + rízs. Olyan DU. 2:20-ra otthon vagyok, megint csirke + rízs + Saláta Lenmagolajjal. 4-re megyek edzésre (atlétika, háromnegyed 6-ig tart), aztán olyan fél Este negyed 7-kor Csirke + Rízs + megint Lenmagolajos Saláta + (alma vagy vmi hasonló), Este olyan 9-kor Csirke + Rízs + Zabpehely és sovány túró. Heti 5x edzésem van konditeremben, de most átkell lehet hogy álljak heti 3-ra v 2-re. Félek, hogy nem fogok fejlődni semmit. Valami tanács, hogy mit egyek még és hogy mikor? Nagyon fontos lenne de tényleg. 15/F 180cm 64-66kg



2015. ápr. 11. 20:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Miért nem szedhetsz tömegnövelőt?

Miért csak 2-3 edzést csinálhatsz.


Egyébként ne ijedj be, 3 edzéssel is szépen lehet fejlődni. Zabpehellyel meg nem tudom, de szerintem nem fogsz tudni edzeni. Én legalábbis nem bírnék ilyen kevés energiával gyúrni.A gyümölcsöket hanyagolhatod egyébként, inkább a zöldségekre figyelj. A többi szerintem jó lesz, de még biztos tudnak a többiek is segíteni.

2015. ápr. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
*?
2015. ápr. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mit ajánlasz edzés előtt?:) Reggel 6-ra szoktam bemenni nyitásra suli előtt, mert délután sokan vannak és edzés. Tömegnövelő pedig drága és anyáék sem dijazzál és az edzőm sem. Attól vagyok beparázva, hogy tudod edzésen így futunk és elhasználódik egy csomó kalória és ááá fejlődni akarok:(( Még miket ehetek?
2015. ápr. 11. 21:11
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyire félsz egyél disznóhúst, abban több a zsír, meg olcsóbb is. A tömegnövelő meg tényleg nem túl jó, mert gyakorlatilag veszel egy kiló cukrot. Edzés előtt én tojást ennék meg mellé eheted a zabpelyhet, edzés után meg fehérje és gyors felszívódású szénhidrát. A túró mellől viszont kiveheted a zabpelyhet az esti étkezésnél, mert ott lassú szénhidrát kell.
2015. ápr. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tipp: Ne egész nap csirke-rizst egyél. Nem kell.
2015. ápr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*este lassú fehérje (túróra értem, elírás)
2015. ápr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És milyen gyors felszivódású ch-s ételek vannak? Lehet hülyeséget kérdezek, de ezt nem tudtam soha, hogy mik a gyors és lassú felszívódású ch-k.
2015. ápr. 11. 21:20
 8/11 anonim ***** válasza:

Amúgy meg heti 3 teljes testes edzéssel jól fogsz fejlődni, ha az összetett gyakorlatokra összpontosítasz, és arra, hogy ezekben minél erősebb legyél (fekvenyomás, felhúzás, guggolás, mellről nyomás, döntött törzsű evezés).

Teljesen felesleges neked a heti 5.

2015. ápr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Dextróz:

[link]


Magyarul szőlőcukor. Ezt megiszod a fehérjeporoddal.

2015. ápr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kilences vagyok. Dextróz+protein edzés után menjen.
2015. ápr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!