Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egerben tudtok jó konditermeke...

Pszicho88 kérdése:

Egerben tudtok jó konditermeket, amik igényesek, viszonylag normális emberek járnak oda, jól felszereltek és korrekt árban vannak?

Figyelt kérdés

Konditermet keresnék Egerben. Három hónapja kezdtem el edzeni itthon és a közeljövőben tervezek majd átköltözni egy konditerembe.

Néztem youtube -on videókat az egri Herkules Klubról és a gyomrom majdnem kifordult a sok igénytelen, tahó, alpári embertől, akik a videóikat felrakosgatják oda, meg sajnos sokan nem komoly edzést mutatnak be, hanem bohóckodnak és idétlenkednek közbe.


Néztem még az egri Agria Parkban található konditermet is, viszont annak a havi bérlete 10ezer körül van, ami nekem már kicsit húzós. Persze biztos igényes is és jól felszerelt, viszont valami olcsóbbra gondoltam.

Maximum havi 6-7 ezret adnék ki egy teljes havi bérletre.


Valaki volt már az Eger Hotelben lévő konditerembe, esetleg más helyen, ami tetszett neki, vagy nem tetszett?

Minden vélemény érdekelne ezzel kapcsolatban



2015. ápr. 12. 15:34
 1/1 anonim ***** válasza:

én olyan terembe még nem jártam ahol mindenki normális lett volna :D

Minenhol lesznek negativ alakok erre készülj fel ha terembe jársz, ez sajnos egy ilyen közönséget is magával vonz

Max ha megtudod akkor válogasd meg mikor jársz amikor nem járnak bunkók

2015. ápr. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!