Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kellene egy kicsit...

Hogyan kellene egy kicsit híznom? (Bocsánat, nem tudtam, hogy melyik kategóriába írjam)

Figyelt kérdés

Na szóval, az van, hogy soha sem voltam az a kifejezetten vékony. Most elkezdtem edzeni, hogy "feszesebb" legyek, és fogytam egy keveset. Barátom szerint túl sokat fogytam, és megkért, hogy hízzak egy keveset. Tény, hogy tényleg kellene híznom egy kicsit. De hogyan? :-)

15/L


2015. ápr. 12. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
keress rá, hogy tömegnövelő étrend :) lényeg, hogy kalóriapluszban legyél, ha lehet figyelj oda a makrotápanyagok arányára, így az edzéssel kombinálva úgy fogsz tudni felszedni tömeget, hogy nagyobb részt izom legyen :) ha nehezen hízol, akkor nem is kell annyira szigorúnak lenned a kajában
2015. ápr. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne hízz, izmosodj :)

Ahhoz viszont kell egy étrend, amihez kéne pár info, pl súly, mennyire vagy aktív, ilyenek.

2015. ápr. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha már edzel, akkor figyelj minden tápanyagra.Fehérje: kb 2g x ttkg, zsír: 1g x ttkg (fele legyen telítetlen, pl lenmagolaj, halolaj, magvak). Szénhidrát pedig annyi kell, hogy tudj tömeget felszedni. Előre ezt nem tudni, de nőknél kb 3-4g x ttkg körül van. Elkezded egy értéken és ha nem jön a tömeg, akkor emeled. Tehát pl egy 50 kilós embernek kell 100g fehérje, 50g zsír, és kezdheted a szénhidrátot 150-200g között, aztán meglátod, hogy emelni kell-e.

Google: alapismeretek. Alul van tovább gomb is. Olvasd el.

2015. ápr. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérd meg a barátodat, hogy segítsen, ha már ekkora perverz.


Egyébként meg tömegnövelő étrend és súlyzós edzés. Meg olvasd el a Sárga Kapszulát, amit a Drogos Nyuszi írt, leb¤szásképpen.

2015. ápr. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!