Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyek a legjobb tricepszerősí...

Melyek a legjobb tricepszerősítő gyakorlatok, amik nem nyírják a könyököt?

Figyelt kérdés
Sajnos a tolódzkodás, és a tricepsz fej fölött nem megy, mert kattog a könyököm közben, és pár ismétlés után fáj is.

2015. ápr. 14. 09:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs legjobb. Sok jó van és mindenkinek más a jó. Nekem a fekve homlokra engedés. Én ezt most 50-55 kilóval végzem, eléggé jó a tricóm tőle. De neked lehet, hogy ettől is fájna a könyököd. Utána végzek csigás letolást, majd tolódzkodás, és egykezessel vagy lórúgás vagy ülve tarkóhoz engedés.
2015. ápr. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sokat próbáltam már, csak az a baj, hogy mind " könyökcentrikus". A tolódzkodástól, tarkóhoz, homlokhoz engedéstől is kattog. Otthon edzek, szóval csigás lehúzásokat nem tudok csinálni. A lórúgás meg nekem még túl izolált, nem érzem az izmot, hiába viszem le a súlyt minimálsira, nincs meg az izomérzet. Csaj vagyok. Akkor most hogyan tovább? Mit javasolsz? Bemelegítek mindig. Elég szarul néz ki a karom, mert a bicepszem fejlődik, a tricepsz helyén meg csak lötyög a bőr... Valahogy fel kéne hozni.
2015. ápr. 14. 11:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Szűk fekvőtàmasz? Hàtsó tàmaszos tolódzkodás? Gumiköteles edzès.
2015. ápr. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Fekvőtámasz, és a két szék között tolódzkodás ugyanez. Gumikötelem nincs. Asszem akkor így jártam :(
2015. ápr. 14. 11:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Veszel pàr ezerért gumiszalagot. Vagy trx-et. Ez persze dragabb.
2015. ápr. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Vagy van itthon gumipók, azzal kipróbálom, hátha :-)
2015. ápr. 14. 11:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is baj van vele: a szűknyomás, lórugás, egykezes homlokra engedés, letolások és tricepsznyújtógép jött be.
2015. ápr. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a fekvőtámasz sem nagyon megy, akkor gond van, az minden tricepszgyakorlat "atyja". Csökkent a terhelést, ha nem bírják az ízületeid. Erre kiváló a fegyencedzés, sérülés vagy ízületi probléma után is lehet használni a nagyon alap gyakorlatokat, és tud adni egy alapot a komolyabb munkához.
2015. ápr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!