Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit csináljak, hogy férfi...

Mit csináljak, hogy férfi létemre ne úgy nézzek ki mint egy "pálcika"?

Figyelt kérdés
Az a gondom, hogy a legtöbb 18-20 éves férfi - nem mind - nálam jóval nagyobb darab én meg 20 évesen úgy nézek ki mint, egy "pálcika". Mivel tanulok ezért a több tízezer forintos étrend kiegészítők, fehérjeporok, szénhidrátok biztos, hogy most nem "játszanak" és nem is szeretnék ilyen műanyagporokat fogyasztani. Mit ajánlanátok? mit mozogjak?
2015. ápr. 15. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csodák nincsenek: tömegnövelő étrend + súlyzós edzések.
2015. ápr. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Osynho ***** válasza:
100%

Először is kezdj olvasni. Sokat. Hogy a sztereotip butaságokat elfelejtsd. :)


Aztán. Most mennyit költesz a kajálásra egy hónapra vetítve?


Ha komolyabb testfelépítést szeretnél, akkor a leghatékonyabb a súlyzós edzés tömegnövelő étrenddel.

2015. ápr. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A táplálékkiegészítők hasznosak, nem kell tartani tőlük, elég praktikusak, de ha nincs rá pénz, az se baj, úgyis a szilárd kaja a legfontosabb. Amit vehetnél az multivitamin, az nem olyan drága. Viszont az étrendre kell költeni. Szükséged van fehérjére amit húsból, halból, tojásból, túróból tudsz fedezni, ezek meg nem a legolcsóbb élelmiszerek. De ezek esszenciális tápanyagokat tartalmaznak, és ha izmot szeretnél növelni több fehérjére van szükséged, mint egy nem sportoló embernek. A szénhidrátforrások olcsók, azokkal nincs gond. De mellé kéne zöldség is. Szerintem már 30 ezerből ki lehet hozni egy étrendet, ami hellyel-közzel jó.


Mint mondták előttem, súlyzós edzésre és tömegnövelő étrendre van szükséged. Olvasd el a Sárga Kapszulát, és akkor meglátod, hogy is néz ki ez pontosan.

2015. ápr. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hogyha kórosan sovány vagy irathatsz fel magadnak - talán még házi orvossal is - tápszert. Az sincs ingyen, de ha kapsz rá támogatást akkor elég olcsó.

Vagy egyszerűen egyél több húst, ha megteheted minden nap, akár többször is.

2015. ápr. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

1.Elmész szépen dolgozni és lesz zséd

2. Írass fel tápszert

3.Menj edzeni heti 4-szer

4.Fehérje + tömegnövelő + napi 8 kaja csirkemell,rizs,zöldség


,,Műanyag por" ekkora böszmeséget ne mondj,tápkiegek jók mert nem fogsz tudni megenni egy nap 3kiló húst 4 kiló rizset szerintem,meg 50 tojást.

Ezek erre vannak,hogy segítsenek,mert nem bírsz annyit enni,már pedig neked órabérbe kell enned,és odafigyelned.

2015. ápr. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sárga Kapszula könyvet olvasd el. A Drogos Nyúl írta.
2015. ápr. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem kell megenni 3 kiló húst, 4 kiló rizst meg pláne nem. Naturálban nem kell ennyi fehérje. Ennyi szénhidrát meg még egy töltésnek is erős. Nyilván, segít, mivel így is sokat kell kajálni, de egy kezdő nem biztos, hogy tudja, hogy csak túlzol.


Szerintem a kiegészítő inkább akkor lehet hasznos amúgy, ha nincs időd enni. Pl. melóhelyen.

2015. ápr. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tömegnövelő étrend és irány a terem. A fehérje és szénhidrát "porok" nem műanyag porok, igazán utánanézhetnél, hogy mégis miként készülnek. A rendes, szilárd kajád messze többe fog kerülni mint bármely táplálék kiegészítő, hidd el nekem. Csak edzés utánra elég lesz neked fehérje meg gyors ch, a többi időpontban jó lesz a szilárd étkezés.
2015. ápr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam. Nem vagyok annyira vékony... inkább átlagos. 176cm/65kg. Köszönöm válaszaitok.
2015. ápr. 18. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!