Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A testépítők miért állítják...

A testépítők miért állítják magukról azt, hogy egészségesen élnek, miközben többféle nagy mennyiségű gyógyszert használnak?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 18. 13:24
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
kinek?
2015. ápr. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsónál a pont. Amúgy csak hozzátenném, hogy (bár a testépítés show, és nem sport), a testépítők, súlyzós edzést végzők körén kívül mindenki telibesz.arja az egészet.

Egy szűk rétegen kívül senkit se fog érdekelni, ha pl. Phil minden idők legdurvább kondícióját hozza a következő Mr. Olimpián, az viszont az egész világon téma lesz, ha mondjuk Usain Bolt világrekordot dönt 100 méteren.

2015. ápr. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
*19. válaszra gondoltam.
2015. ápr. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Elmondom neked hogy nem csak a testépítők nyomják.

Nyomják MMA-ban, rögbiben, sprinteben, sőt jó ha tudod hogy még a focisták is nyomják. Nem véletlen esnek össze egyesek csak úgy a pályán:)

2015. ápr. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Vagy én fogalmaztam szarul (legalább idézett rész, hol írtam azt, hogy egy akármilyen más sportban a profi szint nem teljesítmény?)


Vagy békakrokkon kívül a többiek képtelenek szövegértésre..


Ha pedig kinézet értve írtam, hogy más sportban nincs látványos eredmény/teljesítmény, azt baromság félreérteni. Ki barom itt? Hát én nem, gondolom mások sem jelentkeznek, akkor talán ennyi.

2015. ápr. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

"Mert a testépítőknek legalább van eredményük.


Az élsportban mi? Rohadt sokat teker egy biciklista?"


Ha ez szerinted nem félreérthető, akkor nem tudom mi. Talán többet kellett volna gyakorolni a fogalmazást magyar órán.


Az eredmény bármi lehet, nem írtad, hogy a kinézetre gondolsz. Csak annyi jött le, hogy a biciklista szerinted nem nyújt értékelhető sportteljesítményt, ahogy a birkózó sem.

Ezért gondolják a többiek is, hogy valószínűleg egy f4sz vagy aki sötét, mint az éjszaka vagy nem tud fogalmazni.


"Viszont a testépítők kinéznek valahogy, mindenki látja őket, ez az látványos amit csinálnak. Szerintem ennyi az egész."


Ennyit írtál csak a végén. De ebből az következett, hogy nálad az eredmény csak kizárólag a kinézetet jelenti. Ez csak testépítésben van így, más sportban nem.


Békakrokk valószínűleg olvasni nem tud rendesen, így talán a fogalmazási hibád azt eredményezte, hogy pont úgy értett félre, hogy végülis azt szűrte le, amit te pont gondoltál, elvileg, mivel akkor te csak azt a triviális dolgot írtad le, hogy:

a testépítő fizikum látványos, ezért szidják a hétköznapi emberek, hogy biztos kokszol. De ezt ebben a kategóriában eddig is tudtuk.


A doppingoló biciklistákkal viszont eléggé tele voltak a hírek egy időben, szóval szerintem a kevésbé jártas emberek közül is sokan vágják, hogy az élsportban sok a dopping.

2015. ápr. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Félreérteni bármit félre lehet, főleg ha valaki hisztis nő.


Külső, látványos eredményre gondoltam. De lehet tök másra gondolni, mondjuk valami szellemi eredményre, ha már így sportokról meg egészségről van szó :D


Amúgy egy f4sz vagyok aki sötét mint az éjszaka s nem tud fogalmazni, nem tagadom. Jézus sem mentegetőzött :D


És igen, mivel az emberek kinézetre ítélkeznek, ezért a szokatlanul izmos fószer biztos koxol, az amúgy atletikus versenysportolóról meg azt sem tudják, hogy versenysportoló (bár biztos őt is megcsodálják néhányan, mert szép a sportos test, hát még ha női :D


És átpártolok magam is arra a véleményre, hogy ha Békakrokk értette amit írtam, akkor benne van a hiba.


Majd elhívom sörözni/borozni, két sötét agyf4sz tartson össze :D

2015. ápr. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Hiába vered itt magad, akkor is félreérthetően fogalmaztál. Gondolom máskor sem megy, ezért vagy 46%-kon :)
2015. ápr. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Én nem verem magam. De elvi síkon a saját szövegértésedben, gondolkodásodban is kereshetnél hibát, nem feltétlenül csak az én fogalmazásomban.


46%-os (amúgy inkább 45, ezt a 46-ot most én sem értem) azért vagyok, mert általában nem hiszek azokban a számomra primitív baromságokban, amik az emberek többsége (vagy kb. 55%) számára a """"valóságot"""" jelentik. Így nyilván lepontoznak sokan.


A sok agyhalott fogyókúrázó, aki fornettit akar enni fogyókúra közben én pedig diplomatikusan megjegyzem, hogyan hat a tömény liszt és cukor az inzulinszintjükre. Nem mintha a többség egyáltalán a biokémiáról hallott volna akármit is, vagy fogalma lenne róla, hogy valamiféle hormonális szabályozás működik a szervezetében.


Meg akkor nem istenítem a betegségipart, nyilván az emberek többségének a fejébe belenevelik, hogy az összes baromság amit a korrupt orvosi egyetemek a csőlátású, lelkisérült orvosok fejébe belever az úgy is van, hogy az egészség és a gyógyulás gyógyszer nevű mérgeken áll vagy bukik. Tehát más irányból is kaphatok lepontozást, a magukat okosnak gondoló, képzett de semmihez sem értő fanatikusaktól.


Akkor számos témánál vetek fel problémákat, legyen szó akár sport/edzés elméletekről, önvédelemről-küzdősportokról, egészségről, vagy tudományokról. Ugye én nem vagyok mélyen tudomány vallású, buta materialista. Én ugye időnként utána nézek milyen hibák, manipulációk és tévedések férnek bele abba amit a gyakorlatban tudománynak nevezünk, én időnként szót adok annak, hogy az evolúció sem több mint egy vallás, amit a tudomány vallás bizonytalan állításaival próbálnak meg racionalizálni.. nem vagyok populáris. Csak úgy 46%-ban, remélem így érthető. Nem vagyok közkedvelt, ez nem azt jelenti, hogy lehetetlen stílusban fogalmazok, pusztán a mondanivalóm és a felvetéseim sokaknak rosszul esnek, na persze nem nekem :)

2015. ápr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Hát ha más kategóriákban is félreérthetően fogalmazol, akkor mondjuk nem meglepő.

Az evolúció kérdése sokak fejében eltérően él. Ezért amikor erről vitáznak sokan nem ugyanarról beszélnek az evolúció fogalma alatt, ezért elég nehéz összhangba hozni a véleményeket, ha valójában nem is ugyanarról a dologról beszélnek, csak azt hiszik.


De jól átmentünk már off topicba.

2015. ápr. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!