Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha hetente kétszer használok...

Ha hetente kétszer használok rázógépet a fenekemre, combomra, és minden nap rakok a hasamra szauna övet, egy-két órára mikor tv-zek, mikor fogyok le?

Figyelt kérdés
Meg természetesen fogyis kajákat eszek, norbikat ill norbi édességeket, mert a pudingot nagyon szeretem. De reggelihez eszem zöldséget, egy paradicsomot, meg müzliszeleteket, aszalt gyümölcsöket és csirkét. Kólából lightot iszom. Ez így jó?

2015. ápr. 18. 15:11
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Ne is Gliss, mert megégeti a kezed. Nagyon durva cuccok ezek.:) Fehérjebevitelt okoz, ha eszel belőle.
2015. ápr. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Szerintem érdemesebb venni, mint tornával bohóckodni. Ráadásul, ha szerencséd van egy áráért kettőt is kapsz. Meg nem rabolja az időd, fel lehet venni munka, takarítás, pihenés vagy akár sex közben is. Élvezetesen játszava kell a jó alakot elérni.
2015. ápr. 18. 15:57
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Igyátok szavait, mert minden úgy van ahogy leírja! Ez szentírás! Elmehetnél személyi edzőnek, hiszen eléggé átlátod a dolgokat. Leválthatnád ezt a sok pancsert akik halálra gyötrik a kuncsaftjaikat.
2015. ápr. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
jaja, nekem pl 44-es szálkás karom lett a rázógépektől, mert ott meg izmosodott tőle, a derekam meg fogyott. Ki is dobtam a súlyzókat.:)
2015. ápr. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 *Glissade* ***** válasza:

Én machoista vagyok, szeretem ha edzés közben gyötörnek :)

Fel ne találd már az edzés nélküli jó alak titkát!!!

2015. ápr. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Hasból fogyok szauna övvel sokat, viszont szerintem kockás ettől nem lesz, ahhoz meg kell vennem a kockahas csináló gépet. De most a szauna övet felraktam egy órája és szerintem vagy fél kilót tuti fogytam azóta hasból szóval nagyon hatásos. Férjemnek is megmutattam és szerinte is vékonyabb vagyok, szóval akárki akármit mond ez tényleg hat.
2015. ápr. 18. 16:08
 27/28 anonim ***** válasza:
Jaja, tutira hat, ne is hallgass senkire. A sok gyúrós nem ért hozzá.:)
2015. ápr. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
A rázógéptól van egy sokkal jobb módszer seggre. A dugás hátulról, mégpedig állva. :)
2015. ápr. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!