Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehet teltebb, nagyon...

Hogyan lehet teltebb, nagyon felső mellizmot "csinálni"?

Figyelt kérdés
tisztába vagyok hogy a mellizom 1 izom, és nem lehet koncentráltan csak felső mellre edzeni, de mégis, hogy néz ki egy olyan mell-nap, amitől fokozható ez?

2015. ápr. 19. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Döntött pados nyomások és tárogatások kellenek. De genetika is, hogy kinek lehet brutál melle.
2015. ápr. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

töltöttem fel képet, hogy látszódjon. nem rég kezdtem kondizni, szóval tudom hogy sok minden nem okés még, de ez zavar a legjobban, hogy az alsó ive látszik, de felül szinte semmi


kepfeltoltes.hu/view/150419/kondi1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


kepfeltoltes.hu/view/150419/kondi2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


kepfeltoltes.hu/view/150419/kondi3_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

2015. ápr. 19. 12:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem rossz ez, főleg, hogy nem rég kezdted. Nagyon jó eredmény én azt mondom. Szóval tegyél be több döntött pados gyakorlatot, kezdj eleve azzal, majd egykezessel is nyomj döntött padon, után kicsit kisebb szögben tárogatás.
2015. ápr. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jól mondja Montez, és legyen meg a csúcsösszehúzódás!
2015. ápr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!