Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit gondolt erről a cikkről?...

Mit gondolt erről a cikkről? (gyümölcsös)

Figyelt kérdés

[link]


Ez most így... jó ez neki..? :D


2015. ápr. 19. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek szerint az.
2015. ápr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Olybá tűnik.


Szerintem, hogy valaki hogyan érzi magát a bőrében az nem csak étkezés kérdése. Persze, aki nem műkajákat eszik, hanem zöldségeket-gyümölcsöket, annak valószínűleg nem lesz olyan gyulladásszintje mint valakinek aki a feldolgozott kajákat, transzzsírokat, glutént és tejet nyomatja minden nap.


De a közérzet az gondolkodás, világkép kérdése is. Ő csinál valamit ami eleve boldoggá teszi, akkor persze hogy boldogabb lesz a bőrében, ez nem feltétlenül azért van, mert az ő teste, genetikája vega kosztra lett teremtve.

2015. ápr. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TallandThin Boy ***** válasza:
Úgy tűnik. Egészségére..
2015. ápr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem is ismerem a 80/10/10 részleteit, de sokan esküsznek rá. Nyilván nem testépítőknek való.

Sokan egészségügyi problémák miatt váltanak életmódot, nálam is fennáll ez, részben. A testépítő diéta számomra nem elegendő, ezért folyamatosan változtatom az étrendem. Én például szembemegyek a testépítő diétával olyan szempontból, hogy minden összetett CH-t kidobtam, és csak gyümölcsökből fedezem a bevitelt. Most kezdtem, ezért sok mindent még nem tudok mondani, de ha bejön a gyanúm, akkor ez lehet a kulcs az autoimmun betegségem legyőzéséhez.

2015. ápr. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!