Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyiket válasszam az alábbiak...

Melyiket válasszam az alábbiak közül az edzés utáni turmixba? (fehérje, gyors ch)

Figyelt kérdés

CH: Carbox vagy Glucofast


Fehérje:

[link]

[link]


Ha ezeken kívül tudtok még jobbat, azt is szívesen veszem.



2015. ápr. 19. 22:42
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Bizonyosan tudja miröl beszél jelenleg vezetö a vilàgon a 40éve kifejlesztett termékpalettànk ami jelenleg 10évvel elözi meg a vilàg orvostudomànyàt kösźönhetöen a15évnyi amerikai kutatàsoknak minden egyes termék iszlàm koser minósités stb egy mesterséges összetevö nélkül a2napos ujszülöttöl a 120évesig mindenki szedheti ihatja fujhatja mellékhatàs nélkül
2015. ápr. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Értem, bot vagy, vagy valaki a google fordítóval szórakozik, vagy szimplán szórakozik.
2015. ápr. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
Nem ezek a tények a test és az emberi szervezet minden szinten egészség pszihés egészségfentartó szerepével foglalkozunk
2015. ápr. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ok. Good job!
2015. ápr. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ugy látom orvosit sikerult elvegezni. Írni megtanulni nem.
2015. ápr. 20. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ki ez az idióta?
2015. ápr. 20. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
61%
Éjszaka honnan kerülnek ide ilyen figurák? Ezeket tenyészti valaki? Kérdező: elég egy dextróz vagy malto is. Nem ezen múlik.n
2015. ápr. 20. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom ez a google fordító szint miért poén, de biztos az valakinek
2015. ápr. 20. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerintem csak valami termékpromóció, mivel a "mi" táplálékkiegészítőnk káros és ördögtől való, addig az ő termékei rohadt modernek és egészségesek. Csak ez itt nem a teleshop...
2015. ápr. 20. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Abban tudnátok tippet adni, högy mhn whey pro-ból mely ízek a legjobbak? Végül amellett döntöttem, mivel a stillmassos wpc 80 natúr verziójáról azt hallottam, hogy nem tartalmaz hozzáadott bcaa-t meg emésztőenzimeket. Mivel az aminosavprofilja az ízesitett verziónak is ugyanaz, inkább az mhn-t veszem még. Legalább egy helyről rendelem a ch-val.
2015. ápr. 21. 18:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!