Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyiket válasszam az alábbiak...

Melyiket válasszam az alábbiak közül az edzés utáni turmixba? (fehérje, gyors ch)

Figyelt kérdés

CH: Carbox vagy Glucofast


Fehérje:

[link]

[link]


Ha ezeken kívül tudtok még jobbat, azt is szívesen veszem.



2015. ápr. 19. 22:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

CH: Ha kedves a pénztárcád dextróz, de ha van türelmed sima fehér rizst is leturmixolhatsz. Glucofast arany áron olcsó szénhidrát. Mondjuk peaknél mostanában amúgy is erős túlárazás megy.

Fehérje, mindegy, szinte ugyanaz mindkettő.

2015. ápr. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
0%
Ha segiteni akarsz magadnak előbb tudatosan kell neki állni ennek nem mesterséges színezékekkel és bármilyen szteroid szerrel ezek blokkolják a testben azokat a dolgokat amik pont a fejlődéshez szükségesek természetes anyagokkal nagyobb hatásfokot érhetnel el nem beszélve a mellékhatásokrol a praxisom alatt rengeteg esetben ova Intem az embereket ezektől kérdésed lenne írj bátran
2015. ápr. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Őő, itt nem volt szó szteroidokról. Ezek csak különleges táplálkozási célú élelmiszerek.
2015. ápr. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

A fehérje kapcsán igazán csak azért gondolkodtam el, mert az egyik itteni felhasználó egyik kérdésre adott válaszában azt írta a stillmassos fehérje natúr változatáról, hogy az az ún. alap wpc 80 fehérje, hozzáadott BCAA és emésztőenzim nélkül. Csak ez annak egy ízesített változata, gondoltam, talán ebben vannak már azok az elemek. A visszajelzések is elég jók. Bár az MHN-nek meg jó a BCAA-tartalma, 22g /100g. Lehet, hogy amellett döntök mégis.


Másik kérdés: Külön BCAA-t venni mennyire éri meg? Főleg edzés előtt/közben használnám, hogy csökkentsem annak katabolikus hatását.


Később pedig, ha már rendelkezem egy kicsit több tapasztalattal és izomtömeggel, kreatinra szeretnék beruházni. Arról mi a véleményetek? Edzés előtt mennyire hatásos pl.?

2015. ápr. 19. 23:15
 5/21 anonim válasza:
Bizonyosan de elegge messze jarsz az igazssagtol a test kicsit osszetettebb ennel teljesen mas taoanyagok kellenének amik hasznosan érvénysülhetnének
2015. ápr. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
[link] tessék elolvasni.
2015. ápr. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Bcaa drága mulatság hobbi szinten, inkább egyél több fehérjét. Azzal többre mész. Bcaa komoly diétában, és szinten ér talán pár %-ot. Ráadásul akkor ér valamit, ha bőkezűen adagolod, spórolósan eszegetve nem sokat ér.

Kreatin majd mehet, ha már edzel fél-1 éve jó étrenddel.

A kaja az alap, ezek csak kiegészítők.

2015. ápr. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Sikerült bohócot csinálnia magából, valamint inkompetenciájával és tudatlanságával lejáratni az orvostársadalmat.
2015. ápr. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
Bizonyosan fogalma van 40éve letrejitt termek es tudas palettankrol amiben dolgozom a vilagon most mi allunk elso helyen a jelenlegi orvostudomanyt 10evvel megelozték a jelenlegi orvostudomanyt
2015. ápr. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én nem tudom kihámozni ez mi akar lenni. Miért nem írsz normálisan?
2015. ápr. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!