Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti használtok édesítőszert?...

Ti használtok édesítőszert? Ha igen milyet? Mit gondoltok az édesítőszerekről? Mit gondoltok az eritritről?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 26. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Én

- eritritet jónak tartom, csak drága

- használok még huxolt

- néha sima cukrot is.


Úgy vagyok vele, hogy ezekkel még nem rombolom különösebben a testemet (sem némi cukorral, sem némi édesítővel, szelektálom melyeket használom)

2015. ápr. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én úgy vagyok velük, hogy kevés az olyan, amiről igazán sok infot tudok.

a steviáról eddig nem olvastam még rosszat, és nem is tapasztaltam negatív hatást (pl a diétámat egyáltalán nem hátráltatta, pedig használtam), szóval én ezt szoktam.

áltlaában érdemes elolvasni, mert pl a nagypapámnak adtak direkt cukorbetegek részére ajánlott édesítőt és 90%-a cukor volt!! szóval erre vigyázz

2015. ápr. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az nem cukor volt szerintem, de leginkább maltot szoktak rakni az ilyenekbe, végülis cukor lesz belőle... de hát orvosok.


Viszont az elözőnek igaza van, el kell olvasni mit tartalmaz és végülis mennyi a szénhidrát tartalma. Pont legutóbb nézelődtem tesco-ba, és még mindig vannak olyan termékek, amire elfelejtik ráírni a tápanyagtáblázatot...

2015. ápr. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én a steviat ajánlom,mivel az egy természetes növényből van....és nem a gyárakban kisérletezik ki...illetve ami még jó lehet az a xilit de az nem teljesen édesítőszer vagyis van cukor tartalma.
2017. okt. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!