Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tomegnovelesi tanácsok lánynak?

Tomegnovelesi tanácsok lánynak?

Figyelt kérdés

158cm es 45 kg voltam , neha erősítő edzést csinaltam, mindent megettem es nagy adagot, de összességében nem igazan mozogtam.

Aztan változtattam: elhagytam a kenyeret es a cukrot, emellett minden nap futok 2vagy 3 km-t , es edzek karra, lábra, fenekre,hasra. Es azota 36-7 kg vagyok.

Szeretnek egy olyan érkezési-edzési tervet, amelynek segítségével szep formás lehetnek a lehető leg kevesebb zsirosodassal.

Mit vagy mennyit kellene edzenem,hogy a tömegnovelo étrend ne zsirosodassal járjon?



2015. ápr. 26. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:

A tömegnövelés mindig azzal jár.

Egyébként a legrosszabb dolgot tetted amit csak tehettél. Egy vékony alkattól megvontad a szénhidrátot és így gyorsan lefogytál.

Nincs száraz tömegnövelés, mindig zsírosodsz. Javaslom hogy egyél kenyeret, rizst, krumplit és emellett heti 1x fuss maximum.

2015. ápr. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jesszus :D


Sárga kapszulát olvasd el , van benne edzést és a táplálkozás alapja, mintaétrendek. Sokat segíthet. Ha valami nem tiszta, kérdezz rá.

2015. ápr. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nőknek is kalória pluszban kell lenni izomnöveléshez. Kis zsír az jöhet, ezt nem tudod kiküszöbölni.

Google: sárga kapszula pdf. Olvasd el.

2015. ápr. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom!:)
2015. ápr. 26. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!