Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lányok! Ki hogyan szokta...

Lányok! Ki hogyan szokta szépíteni a hasizmát?

Figyelt kérdés
Érdekel,hogy ki,hogyan szokott gyúrni hasra.Milyen módszerek szokott alkalmazni,milyen gyakorlatokat szokott végrehajtani?Ha esetleg valaki valakinek a cd-re (Pl: Robint Réka stb...) szokott edzeni, akkor azt is szívesen meghallgatom. :) Előre is köszönöm válaszokat. :)

#edzés #has #sport #sportolás #haskocka #hasi kocka #hasi gyakorlatok
2015. ápr. 26. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:

az edzésnapokon akkor hasazok, amikor van rá időm, ez ált. heti 1. akkor ezt szoktam: lábemelés függeszkedve, lábemelés ferde padon, oldalra "hajolgatás" súlytárcsával, és "hasazó gép". ezekből 2 vagy három kört.

amikor meg nem edzésnap van, de van időm rá, akkor olyat sozktam nyomni, hogy has-kardió. kb ugyanezek a gyakorlatok, még kiegészítve plank-el. plusz néha haskerék itthon

2015. ápr. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Most a jelenlegi kedvencem Péntek Enikő live (ez a legújabb) dvd-ről az 1 perces kockahas edzész. Minden gyakorlatot 1 percig kell folyamatosan csinálni és összesen 10 gyakorlat van. Rövid de hatásos, nagy kedvencem. Vagy a tabata dvd-ről, van a has-derék, illetve a szuper core gyakorlatsor ezek már nem 10 percesek. Ezt is csináltam régebben: https://www.youtube.com/watch?v=1919eTCoESo

Egyébként mikor hogyan formálom, valamikor csak úgy magamnak összeállítom. Heti 3x-4x szoktam.

2015. ápr. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Téglával.
2015. ápr. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!