Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nektek ki a kedvenc testépítőtök?

Nektek ki a kedvenc testépítőtök?

Figyelt kérdés
Nekem Jay Cutler, egy nagyon szimpatikus faszi, de Kai mentalitása is nagyon motiváló szerintem.

2015. ápr. 26. 20:50
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

Naturálban nekem Illés Norbi

Ismertebb közül: Vörös Zoli nagy kedvenc meg még Bohos talán Ja meg Molnár Peti is nagy kedvenc.

De amúgy monti:D

2015. ápr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 Musclemore ***** válasza:
63%

Vörös Zoli a legismertebb natural.

Naturok közül lenard lajos.

2015. ápr. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

"Szerintem a testépítők undorítóak. Kinézetre semmi esztétikusat nem találok bennük.

Egy Lazar Angelov, Greg Plitt sokkal inkább esztétikus és nem mellesleg nem csak a súlyokat tudják emelgetni és nem olyan sérülékenyek mint a 100+ kilós testépítők."


Mert Lazarék mit építenek, házat? :'D Mondjuk Greg Plitt már nehezen emelgeti a súlyokat...


Nekem lábilag Tom Platz. Guggolás mindhalálig!!!

2015. ápr. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim válasza:
ha vörös naturál akkor én vagyok mr olympia!
2015. ápr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

Fiam jó ha tudod hogy van testépítő és Fitness modell kategória és a kettő nem ugyan az. Mint ahogy a sprinter sem azonos a maratoni futóval.

A Fitnessnél az esztétikum számít illetve talán gyakorlatokat is be kell mutatniuk a színpadon, amíg a testépítők csak pózolnak és a lényeg hogy minél nagyobb izomtömeggel minél arányosabbak legyenek.

2015. ápr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Kai Greene! Volt szerencsém élőben találkozni vele nemrég volt MO-n. Kiváló ember és inspiráló!
2015. ápr. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Nekem Vörös "Naturál" Zoltán.
2015. ápr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Okosom, én nem a kategóriáról írok, hanem hogy mind a kettő a testét építi, lényegében "testépítő" mind. Nézd már meg mi a fogalma a testépítésnek.
2015. ápr. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

"Mint ahogy a sprinter sem azonos a maratoni futóval. "


és nem mind a kettő FUTÓ?!! Egyik rövidtáv másik hosszú, attól még FUTÓ mind.

2015. ápr. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy te az alap halmazt veszed és ezért nem érted a dolgot.

Miért szerinted semmi különbség nincs egy fitnesses és egy testépítő között? Ennyi erővel azt is mondhatnád hogy egy mesterlövész megy egy gyalogos ugyan az mert mind a kettő kezében fegyver van, vagy egy Ferrari ugyan az mint egy Suzuki mert mind a kettőnek 4 kereke van és autónak hívják.

2015. ápr. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!