Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nektek ki a kedvenc testépítőtök?

Nektek ki a kedvenc testépítőtök?

Figyelt kérdés
Nekem Jay Cutler, egy nagyon szimpatikus faszi, de Kai mentalitása is nagyon motiváló szerintem.

2015. ápr. 26. 20:50
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Tisztában vagyok vele, hogy kategória szempontjából más a kettő, én szarkazmusnak szántam amit írtam. Szerintem tisztán kivehető volt még smiley is volt a végén. Csak utána jött az "oktatás", hogy én ezt nem értem stb. mikor kategóriáról szó nem volt részemről, én ezzel a szarkazmussal, csak a mozgásformára utaltam. Azt se írtam, hogy egy fitnessesnél kevesebb a cucc, pláne, hogy egész évben szárazak szinte. Én annyi írtam, hogy a gyógyszerek fajtája és azok mennyisége eltérhet egy-egy ember között, a genetika meg a kitűzött szinttől függően.
2015. ápr. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Papa Smurf

[link]

2015. ápr. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Nekem Toldi Zsuzsi , ő sem naturál, de a kérdés se ez volt :)
2015. ápr. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Bár én se lennék naturál és orvosi tisztaságú cuccal edzhetnél :D
2015. ápr. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!