Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nektek ki a kedvenc testépítőtök?

Nektek ki a kedvenc testépítőtök?

Figyelt kérdés
Nekem Jay Cutler, egy nagyon szimpatikus faszi, de Kai mentalitása is nagyon motiváló szerintem.

2015. ápr. 26. 20:50
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

"Mert Lazarék mit építenek, házat? :'D"

Ez egyszerű szarkazmus, csak nem látsz át az okoskodásodon. :)

Ki mondta, hogy nincs különbség? Eleve nem értem ide miért lyukadtál ki. Annyi a lényege, hogy a fizikai megnyilvánulás ugyanaz mindkettőnél, mindkettő a testét építi, lényegében "testépítő" mind, vágod?

Ezekkel a példáiddal már sokat képzelsz a dolgok mögé, mert te nagy végleteket írtál, aminek semmi értelme. Egy Fitnessesnek meg egy testépítőnek is ugyanaz az életmódja, a többiben a koxok mennyisége, milyensége, meg a genetika dönt. Azért egy gyalogos meg egy mesterlövész példa ide elég hülyén jön ki. Kb, mintha azt mondtad volna , minden foci, amiben labdával játszanak. :))

2015. ápr. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim válasza:
Lazar Angelov nem naturál
2015. ápr. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Akkor itt van egy példa neked. erővel egy MMA-s is testépítőnek mondható mert edz ugye és ő is testet épít. Ők is nyomják a kokszot és figyelnek a kajára. Tehát ők is testépítők.
2015. ápr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
ennyi erővel*
2015. ápr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
De uramatyám mondom ne menj már ki végletekbe. Egy fitnesses mit csinál súlyt emel koxol, egy "testépítő mit csinál? súlyt emel koxol. Ne keverd már ide a küzdősportokat, ők csak testépítést is alkalmaznak ki mondta, hogy testépítő, te konkrét neveket írtál, pl Lazar Angelov én arra hoztam fel a témát, akkor egy testépítőnek ki tekinthető? pl egy Jay Cutler, Na ezek között éltmódban mi a tököm különbség van? csak a kox mennyisége, milyensége genetika. de lényegében ugyanazt csinálják, attól mert más gyógyszert szed mellé. Nem kell túlmagyarázni.
2015. ápr. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim válasza:
25ös hagyjad nem érti a dolgot
2015. ápr. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
ki mondta , hogy TESTÉPÍTŐ így akartam írni gyűjtőnévként. Lényegében, aki izmot pakol magára ÉPÍTI a testét az mind testépítő, csak te befeszültél itt a kategóriákkal, mikor egy szarkazmusnak indult, de felvetted az OKOS vagyok szemüveget és már írod a "bírói" tapasztalataidat. :))
2015. ápr. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
sajtos tészta, most már hagyom. Lényeg, hogy vannak még akik értik mit akartam kifejteni.
2015. ápr. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Hülye példák voltak ez tény, de hogy lehetett volna szemmel láthatóbban szemléltetni?

Nem véletlen vannak testépítők ÉS fitness modellek. Ha ugyan az lenne nem szednék ketté. Nyilván mind a 2 testépítő ahogy minden sportoló az, de mindenhol van különbség hogy mit pontoznak.

Testépítőknek is megvan a kategóriájuk és a fitnesseseknek is. Más elbírálás és más szempontok vannak mind a 2 részen. A koksz pedig nem feltétlen kevesebb, csak nincs annyi tömegelés.

2015. ápr. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Belga Kék.Hatalmas izomtömeg van rajta és száraz.


[link]

2015. ápr. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!