Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen mozgással lehet gyorsan...

Milyen mozgással lehet gyorsan fejleszteni a lábizmot?

Figyelt kérdés
Leadtam 12 kilót 3 hónap alatt,fent meg is vagyok elégedve eltűnt a nagy hájtömeg a hasamról és a tokám ami a legjobban zavart az is elillant,de lábam nagyon vékony lett,gondolom azért is mert a nagy koplalások miatt legyengültem keveset mozgattam legtöbbet ültem emiatt elsorvadtak az izmok,patthelyzet úgy érzem mert ha elkezdenék zabálni megint akkor lenne a lábaimban erő,de félek hogy visszahízok,sajnos míg kövér voltam addig se volt valami izmos a lábam, a vádlim azelőtt is vékony volt most meg kész horror,az lenne az egyik kérdésem hogy milyen sportot végezzek hogy izmosodjon a lábam?Kerékpározok de attól nem érzem hogy tornázna a vádlim.A másik meg hogy mit egyek ami izomfejlesztő és nem hájnövelő?

2015. ápr. 27. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Tömegnövelő étrend és súlyzós edzés. Mindenre eddz.
2015. ápr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sárga Kapszulát is olvasd el.
2015. ápr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Így van, Sárga Kapszulát én is ajánlom. Súlyzós edzés és tömegnövelő étrend, le van írva benne, hogy kell csinálni.


Viszont az nem túl jó, hogy biciklizés közben nem érzed a vádlidat. Tönkre fog menni így a térded. Tekerés közben arra kell koncentrálni, hogy dolgozzon a vádli, a combhajlító, illetve a farizmok. Persze ettől nem igazán fog fejlődni a lábad, max. minimálisan, ezt mellékesen jegyeztem meg.

2015. ápr. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előző válaszolókhoz: súlyzós edzés + tömegnövelő étrend. Ennyi a megoldás.
2015. ápr. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. ápr. 28. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!