Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elrontottam volna a tömegnövel...

Elrontottam volna a tömegnövelést? 20/F

Figyelt kérdés
3 éve kezdtem el edzőterembe járni. Akkor a 195 cm-es magasságomhoz 75 kg társult. Ma pedig 118 kg vagyok. Azért tettem fel ezt a kérdést, mert a környezetem bánt a súlyom miatt. Nőttek a karjaim,szélesedett a hátam, a mellkasomon és a vállaimon látszik, hogy van izom, de a hasra is feljött egy kicsi (zsírosodás). Pl. kezdetben a fekvenyomást 20 kg-ról kezdtem ma már megy több 100 kg-mal is. Guggolást is rúddal kezdtem szintén ma már több mint 100 kg-mal megy. Meg minden más gyakorlat is nagy súlyokkal megy. Nem akarom fényezni magam, csak segítséget kérek, mert már a családom és az ismerőseim is kezdenek kikezdeni, ami szarul esik. Lehet hülyén fogalmaztam, csak tömören akartam leírni.

2015. ápr. 28. 10:21
 1/10 anonim válasza:
Természetesen semmi testnövelő szert nem használtál csak fehérjét meg protein italt igaz? :)
2015. ápr. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tömegnövelőt szedtem meg 4-5 alkalommal ettem egy nap
2015. ápr. 28. 10:28
 3/10 A kérdező kommentje:
ezt szedtem: [link]
2015. ápr. 28. 10:33
 4/10 A kérdező kommentje:
legelején pedig ezt: [link]
2015. ápr. 28. 10:38
 5/10 anonim ***** válasza:

valoszinuleg rendesen meg vagy hizva.


118kg az baromi sok ehhez a magassaghoz. Itt az ideje egy jo kis dietanak, menj le 15% testzsir ala.

2015. ápr. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Van előtte/utána képed, amit tudsz mutatni nekünk?


Szerintem zsírosodtál is rendesen, diétára lenne szükséged, ha a mostani állapot zavar.

2015. ápr. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Most fogok elkezdeni diétázni
2015. ápr. 28. 10:55
 8/10 anonim ***** válasza:

ha belenezel a tukorbe, akkor melyikre hasonlitasz? Oszinten.


[link]

2015. ápr. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Végigolvastam, de nem világos hogy mi a kérdésed.
2015. ápr. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tyler913 ***** válasza:

Én sem teljesen értem,mi a kérdésed. Ha úgy látod,zsíros vagy,akkor szálkásíts. Ennyi.


Ha a kérdésed arra irányul,lehetett volna-e úgy tömegelni,hogy ne hízz be ennyire,akkor arra határozott igen a válasz. Egyébként én is ugyanígy voltam vele,mint most te.

Gyakorlatilag ugyanilyen magassággal,én is tömegeltem éveken keresztül úgy,hogy soha nem szálkásítottam le,és én voltam 120 kiló fölött is. Legutóbb 107 kilónál,átlagember szemével nézve nem is annyira zsíros formával elkezdtem szálkásítani. Most 87 kiló vagyok,és kezdem megközelíteni azt a szálkásságot,amire úgy gondolom,már elég lesz. Ilyen magasságon iszonyú sok fölös súly el tud oszlani úgy az emberen,hogy fel se tűnjön. Lehet,hogy a te 118 kilódból több az izom,mint ami rajtam volt,de alighanem rengeteg zsír is van rajtad. Szálkásíts le szépen,és meg fogod látni,mennyi marad ténylegesen.

2015. ápr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!