Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezek a dolgok mire jók illetve...

Ezek a dolgok mire jók illetve mikor/mennyit kell szedni belőlük?

Figyelt kérdés
Nagybátyám hozta őket ajándékba, de gőzöm sincs mik ezek... Vagyis hát tudom, hogy testépítők használják.. én focizom, ezért edzéseken kívül otthon még fekvőzni, hasazni, húzódzkodni és egykezes súlyzóval szoktam edzeni, és ezért gondoltam hogy ha már megvannak ezek a porok akkor inkább használom, minthogy kidobjam.. csak jó lenne tudni hogy edzés előtt/után, 1 nap egyszer/többször kell e szedni, meg hogy nagyjából mire hasznosak.. gondolom sok okos le fog mondani, de remélem lesz olyan is aki segít..

2015. ápr. 28. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor írjad mik azok. Nehogy priviben kezd el.
2015. ápr. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2015. ápr. 28. 17:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első fehérje amiről remélem van fogalmad mi is. A második meg kreatin ami tömegeléshez használnak.
2015. ápr. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fehérje edzés után kell, meg a kreatin is mehet edzés után. De kreatint elrakhatod későbbre is, ha esetleg elakadsz a fejlődésben. Gondolom van rajta felirat, hogy hogyan kellene szedni.
2015. ápr. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
fehérje edzés után egyből vízben ?
2015. ápr. 28. 18:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Vízben edzés után. De mehet reggel is protein pl a zabpehelyre, kis vízzel keverve.
2015. ápr. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!