Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Reggelire? Mit ajánlotok?

Reggelire? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
83,4 kg vagyok,2 hét alatt feljött 1,2kg, :) Szeretnék picit kalória minuszt benyomni a reggelimbe,mondjuk mit ajánlotok?Olcsó,sok fehérje? :) Reggelire.
2015. ápr. 28. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Minek kalóriaminusz? És kalóriaminúszhoz miért kell olcsó fehérje? :D
2015. ápr. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mert szeretnék pcit fogyni,akkor úgy írom,hogy viszonylag kevés ch,sok protein,olcsón.

Így világos? :)

2015. ápr. 28. 20:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Ennek nem biztos, hogy sok értelme van. Szálkásítani akarsz, mert feljött 1 kiló két hét alatt? Akkor kell szálkásítani, ha van rajtad elég izom. Akkor meg szálkásító étrend kell. Csirkemell a legolcsóbb, utána a fehérjepor (a szója, de nem biztos, hogy az megéri, inkább tejsavó kéne) az mehet reggel.
2015. ápr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A napi össz kalória számít, annak kell kalória mínuszban lenni. Nem a reggelinek. Nálam pl zab megy proteinnel. Vagy tojás kis tk kenyérrel.
2015. ápr. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem,hát amióta edzek,mármint amióta elkezdtem edzeni,azóta tömegelek,kb. 5 hónapja,és jön fel az izom + a zsír,és gondoltam picit leadok zsírból,de igazából csak nyáron lesz pénzem rendes kajára,szóval minbd1.. :)
2015. ápr. 28. 21:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Én tojàst eszek tk kenyérrel.
2015. ápr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk tojás nekem is megy. :) 3 tojás/reggeli.
2015. ápr. 28. 21:51
 8/9 Tyler913 ***** válasza:

Reggelire legjobb a zab tojásfehérjével meg egy kis fehérjeporral keverve.


De ahogy előttem is írták: ha túl zsíros vagy,szálkásíts,ami a napi teljes étrenden múlik. Nincs olyan,hogy egy darab étkezés önmagában szálkásító/tömegnövelő jellegű.

2015. ápr. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem,hát de ha nincs pénzem minőségi kajára,addig nem tudok..Nyáron lesz pénzem,mert akkor megyek melózni...
2015. ápr. 28. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!