Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha elkezdődik a suli mit...

Ha elkezdődik a suli mit ajánlotok reggelire (akármi jöhet mert itthon eszem )?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 09:41
 1/5 bix ***** válasza:
100%
én zabpelyet eszek minden reggel gyümölcsökkel felstuffolva.
2011. aug. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én ki sem bírnám a reggelt gabonapehely müzli vagy zabkása nélkül ... imádom :D:D
2011. aug. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Uh, én nem szeretem az ilyen zabpehelyt, müzlit vagy gabonapehelyt. :D Nem is bírnék azt enni reggelire, de attól függetlenül még amit Bix írt tökéletes reggelire, ha szereted, edd azt:)

Én mindig barna kenyeret eszem valami fölvágottal, zöldséggel, mellé sokszor kefir vagy natúr joghurt :))

2011. aug. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én tejeskv-zom meg pékáru felvágottal, v lekvárral, esetleg péksüti.
2011. aug. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

én mindennap mást eszek így változatos:)

hétfő: zabpehely+tej vagy joghurt+gyümölcs

kedd: teljes kiőrlésű kenyér(2 sz)+csirkemellsonka+mozzarella ligth szeletelt sajt+zöldség

szerda: tojásrántotta zöldségekkel(1tk olivaolaj) (a zöldségek: hagyma, paprika, paradicsom, brokkoli, gomba+1 sz barnakenyér, 1 pohár tea

péntek:1 barnamagos kifli(tök, szezásmmagos tk kiőrlésű)+1 db főtt tojás+zöldségek, 1 pohár tea

szombat: későben kelek ezért kevesebbet szoktam enni, mert majd úgyis ebéd:), 3-4 db abonett+2-3 csirkemellsonka, 1 db medve light kockasajt+zöldség

vasárnap: 2-3 db abonett 1 pohár kefír+gyümölcs

van hogy felcserélődnek a napok:)

csütörtök:melegszendvics-2 sz tk kenyér+mustár+pulykasonka csíkokra vágva+1 sz mozzarella light sajt+gombakarika, hagymakarika, paradicsomkarika, 1 pohár tea

2011. aug. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!