Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Különleges étrend nélkül...

Különleges étrend nélkül mennyit ér?

Figyelt kérdés
Nyárig még szeretnék fogyni pár kilót és utána elkezdek erősíteni mert szeretnék izmosabb lenni, de még csak 17vagyok és anyumék nem fognak nekem külön kajákat csinálni annyi pénzem meg nincs, hogy magamnak csináljak de ha normálisan kajálok, meg nem iszok fehérjét pluszba úgy is elérhetek jó eredményeket, ugye? Csak sokkal lasabban? Vagy az étrend nagyon fontos?:/ kül lány vagyok
2015. ápr. 29. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Valamennyit lehet étrend nélkül is fejlődni, a sport pedig mindig jót tesz.
2015. ápr. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Már majdnem elfelejtettem hogy jön a nyár és a strand sportolók éledeznek:D


Nagy eredményt ne várj, de biztos nagy lesz a különbség ahhoz képest hogy most nem csinálsz semmit.

A fehérje por pedig nem helyettesíti a táplálékot, de mondjuk ezt el is kellene olvasni és nem csak beszedni:)

2015. ápr. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem csak nyárra szeretnék de ez mindegy. Eddig is edzettem csak annyira nem komolyan. Meg mindenképp neki állok edzeni csak kiváncsi vagyok, hogy mennyit számít...
2015. ápr. 29. 16:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy lehet komolytalanul edzeni, de most komolyan?
2015. ápr. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát pl.az, hogy nem mentem el mindig ha olyan kedvem volt vagynem volt edzéstervem csak épp ami jott arra edzettem meg ilyenek.
2015. ápr. 29. 16:34
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az izmosodás kicsit olyan, mint kocsiba a benzin. Addig jutsz el, amíg tankolsz (mondjuk, hogy a fehérje az üzemanyag). Ha napi kis mennyiséget fogyasztasz fehérjéből, a tested felhasználja arra amire kell. Hajnövekedés, szervek sejtcserélődése, börképzés, és ha az izomrostok sérülnek és még marad "üzemanyag" akkor izomnövekedés. De csak ameddig tankolsz... Tehát annyira az se igaz, hogy lassabban fejlődsz, mert hiába vagy üzemanyagkimélő fordulaton, ha egyszerűen nincs elég benya.


Lehet hülye hasonlat, de talán lefedi a lényeget.

2015. ápr. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy ideig lehet jó étrend nélkül is fejlődni, de hamar stagnálni fogsz. Tápanyag nélkül nem lesz izmosodás.
2015. ápr. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!