Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A szemelyi edzok/edzok miert...

A szemelyi edzok/edzok miert nem ertenek a munkajukhoz?

Figyelt kérdés

Sokszor tapasztalom ezt,szerintetek mik a tipikus hibak?

Majd en is leirom miket tapasztaltam

Sokat tanulhatnank masok tapasztalataibol mikor kell menekulni



2015. máj. 2. 12:29
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
96%
Úgy, hogy évek óta semmilyen sportot nem űzünk anyukámmal, odaküldött minket az edző, hogy a 12kg-s rudat emelgessük. Azt mondta, nem kell bemelegíteni sem :)
2015. máj. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

jujj

na az ilyenekre gondoltam pont,ez azert elkeserito

2015. máj. 3. 17:11
 13/30 anonim ***** válasza:
93%
Pont egy nevesebb magyar teniszezőtől hallottam ezt a mondatot, amikor a szakszövetségi munkavállalókról, tisztségviselőkről beszélt, hogy "... mert ők a sportból élnek, és nem a sportért. Nagy különbség!". Ez a mondat a sportedzők, személyi edzők tömkelegére igaz!
2015. okt. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
46%
Nem kotelezo rosszbedzohoz menni. En ismerek baromi jo edzoket, eheztek mert csam paran jartunk hozzajuk. Az embereknek jo a szar is, azt is kapjak. Ha fizetnek is erte, miert ne?
2015. okt. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Sokszor nem tudjak mi a sz@r hiszen nem ert hozza azert megy edzohoz
2015. okt. 25. 17:08
 16/30 anonim ***** válasza:
46%

Haritsuk a felelosseget :)


Aki nem tudja eldonteni mi a jo neki mert nem taplalkozasi szakerto nem orvos nem edzo..


Azt varom a demencia kozpontba, finoman torolgetem a popsijat majd megigerem..

2015. okt. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 Valter6672 ***** válasza:
Én is annak tanulok, rengetek barátomnak segítettem már kajálásban és edzésben is. szerintem ha valaki lelkiismeretesen csinálja, és szereti is azt amit csinál, az nem hiszem hogy szar edző. de egyébként igen, sokszor látni azt a terembe, hogy ide-oda rohangál az edző..és van hogy csak áll az ember mellett és nem csinál semmit, még ha szarul csinálja az ember van hogy rá se szól..
2016. jan. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Utolso elottinek

: ugye akkor is tolerans leszel ha az orvosod vagy az ugyveded nem ert hozza?

2016. jan. 15. 07:24
 19/30 anonim ***** válasza:
83%
Én azt nem értem alapból,hogy az emberek miért fizetnek több ezer forintokat egy edzőnek,amikor minden fent van az interneten a bemelegítéstől kezdve a diétáig,lehet kapni könyveket is,csak alaposan utána kellene járni a dolgoknak.Edzésről is vannak demonstráló videók,ha valaki tényleg odafigyel,akkor egyszerűen lemásolja,és nem tudja elrontani a szabályosságot sem.Nem azt mondom,hogy egyes edzők nem mondhatnak praktikus,okos dolgokat,de szerintem leginkább csak pénzlehúzás.
2016. jan. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
95%

Megnézed a munkaerő piacot, mindenhol ez van. Nincs jó szakember, nincs jó könyvelő, ápoló, autószerelő, villamosmérnök, festő, asztalos, műszerész, tanár, semmi. Tisztelet a kivételnek! De az a helyzet, ha én ki akarok festetni egy szobát, 10-ből 9 festőnél én különb módon megcsinálom. Azt az 1-et meg nem mindig találom meg. Ha csinálni akarok egy kisebb bútort, én különb módon megtervezem, megcsinálom mint az asztalosok 90%-a. Villamos szakmában dolgozom 16 éves korom óta, látom itt is mi megy a villamos/gépész mérnökök között. Nem ért hozzá, az egyetemet elvégzi, de ott ahhoz, hogy valóban jó szakember legyen, tapasztalatot, elhivatottságot nem adnak. Csak egy drága papírt.

Személyi edző is így működik, sok 18 éves suhanc nem tudja mit kezdjen az életével, mert semmire nem alkalmas az életben. Elkezd egy random okj-t, hogy még ne kelljen dolgoznia, közben lejárogat terembe. Talán látszik rajta valami belőle, majd eszébe jut, hogy ő személyi edző lesz. Nem keresnek rosszul ahhoz képest, hogy egy fél éves képzésen kell részt venni, és már űzheted is az ipart. És itt sem az alatt a fél év alatt tanulod meg a szakmát. Ha valaki mondjuk gyerek korából hoz egy 5 éves küzdősport, 5 éves csapat sport edzésmúltat, meg van mögötte 5 év testépítés, az lehet jó személyi edző, valóban érdekli a sport, és tudja mit kezdjen egy kezdővel, és egy közép haladónak is tud tanácsot adni.

Nem beszélve arról, hogy neki nem érdeke az, hogy te minél gyorsabban izmos legyél, vagy minél gyorsabban lefogyj. Neki az a jó, ha minél tovább költöd a pénzed nála. Plusz az emberek nagy része úgy el van lustulva, tunyulva, hogy ha megemlíted neki, hogy a vacsorára 3 szelet fehér kenyér májkrémmel nem pálya, otthagyják. Hülyének nézik, nekik ez a normális. Valamint ha kicsit megizzadnak, netán izomfájdalmat éreznek 1-1 gyakorlat közben, nekik az nem jó. Az a jó, ha erőfeszítés nélkül (mind az étkezés, mind a mozgás) lesz eredmény. Már pedig nem lesz, na ebből élnek a személyi edzők. :D

2016. febr. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!