Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A szemelyi edzok/edzok miert...

A szemelyi edzok/edzok miert nem ertenek a munkajukhoz?

Figyelt kérdés

Sokszor tapasztalom ezt,szerintetek mik a tipikus hibak?

Majd en is leirom miket tapasztaltam

Sokat tanulhatnank masok tapasztalataibol mikor kell menekulni



2015. máj. 2. 12:29
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
78%

Nos 3 féle személyi edőhöz volt eddig szerencsém, abból 2 jó...

1. Akinek semmiféle iskolája nincs, de ránézel a testére látható, hogy a saját tapasztalatai alapján ért a témához... Ez jó.

2. Akik felső oktatásban megtanulták a szakmát, ez is jó...

3 akik elvégeztek egy pár hetes-hónapos okj-t... Na ők szart se tudnak...


És 4 az a 3 közül bármelyik, akik nem mondják, hogy egyél 2gramm*testtömeg fehérjét, hanem, hogy 0.8 gramm*testtömeg kell az élethez, aztán azon fellül tapasztald ki, mennyivel fejlődsz...

2016. jún. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 Krisz85 ***** válasza:
osztom az előttem szólót, én annak hiszek aki vagy magától kitapasztalta neki mi a jó, de a még jobb az egyetemi szakező + testépítő versenyző, az ilyen viszont ritka és drága, nem hiszek a minden edzésen ott kell lenni, meg kell mutatni mindig a havi, kéthavi teljes gyakorlatsort pár közös edzésen, /közben nem jó ha az edző nem mobilozik, kajál, másokkal dumál, csak rád figyel/, megírja az étrendet és havonta kéthavonta konzultáltok, ha esetleg van kérdés még fizetsz neki
2016. jún. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 aikiboxer ***** válasza:
Nem tudom mi ez az általánosítás, ismerek pár személyi edzőt akik nagyon profin értenek a munkájukhoz.
2016. jún. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Aláírom, hogy rengeteg a kókler edző.


Viszont azért akinek van egy kis józan esze az nem a 21 éves Ferikéhez iratkozik be személyi edzésre, aki fitness wellness szakon szerzett egy oklevelet, amúgy 80 kiló zsírosan, formátlan és többet nyomkodja az ájfónját mint amennyit nézi, hogy mennyit dolgozol...


Hanem olyanhoz, aki:

- rendelkezik versenymúlttal (testépítés, erőemelés)

- vannak / voltak eredményei

- Létszik rajta az eredmény, nem csak a kox

2016. júl. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 Klanwarrior ***** válasza:
Teljesen egyetértek az utolsóval, csak az utolsó pontjával nem. Attól, hogy valaki kokszol, keményen kell edzenie, jól kell étkeznie ahhoz, hogy jól nézzen ki. A koksz nem edz, nem diétázik, nem kardiózik, nem pihen az ember helyett. Csupán segít kitolni a határait. Na mindegy.
2016. júl. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

utolsó, olvasd el kérlek ezt a két szót figyelmesen:


"NEM CSAK"

2016. júl. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 Klanwarrior ***** válasza:

Nem fogok vitába elegyedni, viszont ezzel most nem változtattál semmit :D

VV Christopher is "CSAK KOKSZOLT", de rajta semmi nem látszott :) Egyébként én nem tudom kiszúrni a "CSAK KOKSZ"-os embereket. Te látod az emberen első ránézésre, hogy csak kokszol, vagy mindent rendesen csinál? És ha éppen tömegel az ember? :)

2016. júl. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Szerintem nem értesz.


Mifelénk a "kancigány formát" szokás így nevezni. Tömeg van, forma meg szárazság meg nincs semmi az ég világon.


Csak megy a cucc meg a pacal a zsíroskenyérrel otthon és egy laza fél óra edzés. Ki is jön belőle az igazi zsíros kancigány forma.

2016. júl. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

#21: Pedig pont a 4edik típusnak van igaza.

Egyébként meg a kox nem edz, nem diétázik, nem kardiózik, viszont gondolkozik helyetted és ez a legnehezebb az edzésben.

2016. aug. 7. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

#utolsó

nem állítottam, hogy nincs a 4.nek igaza.

2016. aug. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!