Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A szemelyi edzok/edzok miert...

A szemelyi edzok/edzok miert nem ertenek a munkajukhoz?

Figyelt kérdés

Sokszor tapasztalom ezt,szerintetek mik a tipikus hibak?

Majd en is leirom miket tapasztaltam

Sokat tanulhatnank masok tapasztalataibol mikor kell menekulni



2015. máj. 2. 12:29
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
97%
Mert sok személyi edző az iskolában tanulja meg a szakmát ahol a tananyag elavult és nem hatékony. Amelyik meg tudja mi a dörgés annak sem éri meg jól edzetni/kajáltatni a klienseit mert akkor az akaratgyenge emberek keresnének egy másik szr edzőt, illetve egy idő után a kliens kitanulná a dolgokat és már nem lenne szükség az edzőre.
2015. máj. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
78%
A legtöbb párhónapos gyorstalpalón szerzi a papírt nulla tapasztalattal és tudással.
2015. máj. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

De ez marha gaz

Ilyen gyongyszemekkel talakozom aki bojtkurat javasol edzes mellett

2015. máj. 2. 12:42
 4/30 anonim ***** válasza:
93%
Itt amúgy sem a képzés számít, gondolom azt csak azért végzik el, mert kell már a papír. Aki azt hiszi, hogy ott fogja megtanulni a szakmát, az elég naiv (most szép finoman fogalmaztam). Én eddig két személyi edzőt láttam működés közben, azok egyáltalán nem voltak vészesek. De videókon láttam már nem egyszer, hogy kifejezetten ízületgyilkoló gyakorlatokat csinálnak egyes edzők.
2015. máj. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
csináltatnak*
2015. máj. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
67%

Baromi sok ember nem ért a 'szakmájához'.


Mert megtehetik hogy nem értenek hozzá. És? Ugyan úgy megkapják a pénzüket, ha 'nem érdemlik meg' akkor is. Ha meg értenek hozzá, többnyire akkor is mindenki alulfizetett.. nem túl motiváló a környezet.

2015. máj. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 HarciCsiga ***** válasza:
96%
Legdutvabb peldaere egy srac aki tolem ker tanacsokat mind edzesteknikailag mind kaja ugyben multkor megkerdezttem tole hogy sulizik meg a valasz az voltt hogy okj szakmat tesz most megkerdezttem mit es ekkor benyogtte hogy szemlyiedzoit :D (eloszor azt hittem hulyeskedik)
2015. máj. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
96%
rendszeresen látok olyat, aki egyszerre 3-4 embert edz, ebből kettőt átküld a másik terembe, kiadja a feladatot, nem is látja, ahogy csinálják. A másik meg, aki maga is edz miközben másvalaki edzését vezeti....de hát aki fizet ezért, az fizessen
2015. máj. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Csoportos orakon is azt latom hogy nem is veszik eszre a helytelen testtartast,tul nagy sullyal dolgoztatnak.
2015. máj. 3. 08:22
 10/30 A kérdező kommentje:

Harcicsiga:

Legalabb kerdez :) masik kedvencem: lehet enni mindent edzeni kell rendesen..

2015. máj. 3. 08:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!