Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezektől lehetek izmos, kigyúrt?

Ezektől lehetek izmos, kigyúrt?

Figyelt kérdés

Ezek a gyakorlatok mennének.

-Fekvenyomás /sima, szűk, széles/

-Vállból nyomás

-Húzódzkodás /sima, szűk, széles/

-Döntött törzsű evezés

-Bicepsz állva rúddal

-Guggolás, kitörés

-Lábemelés

Ennyi menne mindössze. Teljes testbe heti 3x, vagy osztottba /nyomó-húzó/ ahogy az időm engedi.


Egy valamiben kérném az itt lévők segítségét, hogy milyen ismétlésekkel dolgozzak? Legyen a hagyományos 8-12, vagy menjek fel 20-25-ig? Elég az 5 sorozat? Hogy csináljam?


2015. máj. 4. 16:34
 1/5 - palilaci - ***** válasza:
Igen. Szerintem ezek a legjobb gyakorlatok izomzat és erő fejlesztésére. Ha teljes testes edzést tolsz, akkor elég gyakorlatonként 2-3 sorozat is. Az ismétlésszámot pedig 2 havonta variáld bár itt nem érdemes 12 fölé menni.
2015. máj. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha kezdő vagy én még nem ajánlanám a kis ismétlés számot, mivel viszonylag nagy súlyt jelentene. De a mozgást és érzést jobb kis súllyal megtanulni, inkább magasabb ismétlésszámmal.
2015. máj. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jók ezek. Menj néha nagyobb súlyra és néha magasabb ismétlésszámokkal is dolgozz.
2015. máj. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hány sorozat menjen osztottnál illetve, ha bontom? Köszi!
2015. máj. 4. 19:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Én gyakorlatonként csak 3-4 sorozatot végzek. De kinél mi válik be.
2015. máj. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!