Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A börtön módszerrel lehetek...

A börtön módszerrel lehetek erősebb?

Figyelt kérdés

Azt mondta a haverom, hogy ott akár napi 2x is edzenek és főleg ezeket: tolódzkodás és fekvenyomás

húzódzkodás és bicepsz rúddal

Légiós fekvőtámasz

Fekvőtámaszok

Négyütemű fekvőtámasz

Guggolás

Külön napokon csinálják őket és sokat esznek, van aki kokszol is. Én nem kokszolnék, de a kajám testépítő rendszer szerint nem reménytelen, nem két szendvicsen vegetálok, hanem sok húst és halkonzervet fogyasztok nagy mennyiségben. Működhet?



2015. ápr. 5. 14:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Aki csücsül, és lehetősége van edzeni, mert soknak az sincs, az inkább a hely adta lehetőségek miatt alapgyakorlatokat csinál, főleg rúddal, mert van hogy kézisúlyzó sincs.

A kaja épp hogy elég, inkább van hogy elveszik a csicskáktól.

Aki dolgozik, az a helyi boltban, ami a kóterban van, édességet vesz, a hiányzó kalóriát így pótolják.

Híznak is, de főleg vízben és zsírban a bevitt makrotápanyagok aránya miatt.

Kiegészítő nincs benn, tilos.

De van hogy aki dolgozik, pl állattartó telepen, hízókoncentrátumot visznek be, azt eszik.kell hozzá gyomor.

Sokféle kox nincs benn, ha betéved valami fincsiség, akkor ált az utánnyomott dana tabik, vagy felütött tesztó szuri, de az ritka.

kb ennyi a választék.

2015. ápr. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ezeket tudom. Mondjuk két csávót ismerek aki elég izmos volt, de mondjuk ők kint edzettek a börtönön kívül, ott meg voltak súlyok korlátozott mennyiségben meg használtak amit tudtak, de eléggé izmosak voltak. Nem annyira szálkásak, de izmosak voltak. A disznótápról tudok szintén, meg a ritkán bekerülő danáról is. Viszont sokan mondják, hogy van börtönbolt, ott meg talán lehet vásárolni. Csomagot is kaphatnak talán, de gondolom korlátozott. A börtönboltban is csak egy kis és egy nagyobb vásárlás engedélyezett havonta. De rendesen elkanyarodtunk. Tehát lehet így erősödni?
2015. ápr. 5. 14:32
 3/13 A kérdező kommentje:
Beválhat egyáltalán valamilyen szinten vagy muszáj a standard testépítő étkezést követni osztott edzéstervekkel?
2015. ápr. 5. 14:37
 4/13 - palilaci - ***** válasza:
100%

Minek edzenél napi 2x amikor egy is elég és minek ragaszkodsz ilyen rendszertelen katyvaszhoz?

Persze van akinek bejön (jobb genetika) és az az egy-két ember jól meg is erősödik de a nagy többség túledzi magát vagy alig lesz eredmény (hozzáteszem a genetika csodák is sokkal többet tudnának kihozni magukból ha rendes edzéstervet követnének de mivel jön így is az erő nekik mindegy)

2015. ápr. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Úgy gondoltam a napi két edzést, hogy általában nem csinálok semmit, itthon vagyok, pihegek most, mert ráérek. Elég sokat is alszok, délután is lefekszek, kajálni is tudok, a regenerációval meg amúgy sem volt sosem gondom. Csak felsoroltam a gyakorlatokat, de nagyjából úgy nézne ki, hogy délelőtt mennének a nehezebb gyakorlatok, estefelé meg könnyedebb edzés inkább állóképességre.


Délelőtt:

Fekvenyomás

Guggolás

Felhúzás

Tolódzkodás

Húzódzkodás

Bicepsz állva kétkezessel

meg esetleg vádli


Estefelé:

Légiós fekvő

Négyütemű fekvő

Ugrókötél

Bokszzsákverés

Futás


Erre gondoltam.

2015. ápr. 5. 15:39
 6/13 anonim ***** válasza:

--gömb--


Lehet fejlődni akkor is ha minden nap sorra kerül minden izomcsoport, csak el kell találni azt az ismétlésszám-tartományt, aminek már van húzása, de még tudsz belőle alapszinten regenerálódni.


Én már fél éve edzek minden nap teljes testet. Nekem a 15-30-as ismétlésszám-tartomány vált be. 8-10 alatt hamar befulladok (főleg guggolás/felhúzás), 30 fölött már meredeken esik az erőnövelő hatás.


Szerintem amúgy könnyen fejlődő embereknek nincs értelme ezt erőltetni. Jobban járnak a normál szisztémával, ahol megvan a kellő regenerálódási idő.


Én azért kezdtem bele, mert elegem lett abból, hogy ötször annyit kellett enni egy alapszintű fizikumhoz is, mint egy normál alkatú embernek. Most már 2000 kcal mellett is erősebb vagyok még most is, mint régen 4-5000 kcal mellett, ugyanakkor hazudnék, ha azt mondanám hogy nem kell számolnom a túledzés tüneteivel.

2015. ápr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én próbálgattam korábban, nekem az alacsonyabb ismétlések működnek legfeljebb 10 ismétlésig, de inkább a 6-8 az ami beválhat. Itt jött az erő és a tömeg is a legjobban.
2015. ápr. 5. 17:26
 8/13 anonim ***** válasza:
Milyen az a légiós fekvőtámasz?
2015. ápr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

--gömb--


Minden nap guggoltál, felhúztál, fekvenyomtál, stb, 6-8 ismétléssel?

2015. ápr. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem minden nap, de korábban sokszor volt, hogy egymás után edzettem 3 napot egybefüggően, de volt amikor 4-5-öt is, mert csak így tudtam megoldani. És igen guggoltam, felhúztam és fekvenyomtam minden nap. Nagyon el sem fáradtam, de tudtam fejlődni rendesen. December és január között 15-20 kilót emeltem a súlyokon, meg jött a tömeg is rám.
2015. ápr. 6. 11:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!