Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen édestőszert érdemes...

Milyen édestőszert érdemes venni, ti milyet használtok?

Figyelt kérdés

2015. máj. 6. 20:07
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Csak fos lesz miután megemésztettem.Ellenben ez sok zagyvalék már az elfogyasztása előtt is az.
2015. máj. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Ha a cukorbetegeknek nem rontja az egészségét, akkor más embernek miért rontaná?
2015. máj. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
0%

# 12/


A cukorbetegek kénytelenek ilyent használni,ha édeset akarnak enni.

2015. máj. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 Szergej55 ***** válasza:
Én meg nem sanyargatom magam, de legalább powerben mehet a pia is, meg a többi jóság. És még így is sokkal jobb formában vagyok sokaknál. :D
2015. máj. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Úr isten ezek a mesterséges édesítő vegyületek, semmit sem tudok a biokémiáról. Origón írták!
2015. máj. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Eritritet használok, de lehetőleg minél kevesebbet, most épp fogytán van, ideje abbahagyni, illetve extrém ritkán használni.

A testnek nem kell cukor se, édesítő se. Normális ételt is lehet enni. Én kávézom, bár azt sem kéne, de nem kavar be semmibe, de abba nem kell édesítő.

Mondom ezt édesszájúként és kívülállóként, mivel nem testépítek, talán majd egyszer, de akkor sem fogok sok szénhidrátot enni. Cukor nem fér bele, de mondjuk 5g xillit nem a világ.

2015. máj. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Egyébként minek ezen vitázni? Mindenki azt eszik amit akar. Ha én használok néha édesítőt az miért zavar másokat? Én is letojom, hogy más mit eszik. Ennyi.
2015. máj. 7. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

A mézről annyit, hogy az akác és virágméz valóban nem a legjobb, sok embernek pedig sajnos itt kimerül a mézről való tudása... Pedig vannak nagyon frankó mézek a világon...

Eritrit jó, xilittel vigyázni kell amíg hozzászokik a beled, mert úgy megfosat...

2015. máj. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
nyírfacukor, xilit, sevia
2015. máj. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Amúgy felejtsd el a cukrot
2015. máj. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!