Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van olyan, hogy az ember...

Van olyan, hogy az ember elmegy egy műtétre, hogy jó genetikája legyen?

Figyelt kérdés

Emlékszem, hogy régen valaki mondta nekem, hogy elment valaki egy műtétre, hogy jobb legyena genetikája azt nem tudom, hogy mos az izomtapadások vagy váll derék arány (mondjuk azt megnézném hogyan lehetnem megcsinálni:D)stb. Ilyet meglehet csinálni?:DD

(úgy látszik egy kicsit unatkozok miket találok ki:DD de most tényleg érdekelne)



#műtét #genetika #izomletapadás #váll derék arány
2015. máj. 10. 12:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Az emberi génmódosítás tilos. Egyébként nincs is hozzá technológia a legtöbb esetben, vagy életveszélyes.
2015. máj. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az más hogy az izmokon akármilyen műtétet hajtanak végre, meg a génmódosítás.
2015. máj. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lefaragtatja a csontjait, belültettet egy új vállat, izomtapadásokat átvarázsolják, sőt még ha kell az izületeit is lekicsinyítik, így lett mindenki Mr. O, nem egyértelmű? :D
2015. máj. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
:D
2015. máj. 10. 12:23
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Nem lehet ezt műtéttel megoldani.
2015. máj. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Meg hogyha lehetne akkor nem egy kis árral állnánk szembe...
2015. máj. 10. 12:29
 7/11 anonim ***** válasza:
te jó ég :D ahogy már írták is, a "genetika" az tök más dolog :) az már süzletésedkor kódolva van benned, és csak génmódosítással lehet belenyúlni, de mivel már kifejlődött a tested tök mindegy. A csontos hosszát, ízületek, izmok egyéni felépítését esetleg elméletben lehet buherálni, de szerintem baromi komplikált és kockázatos műtét lenne....szóval inkább csak eddzél tovább
2015. máj. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Azt ki mondta, hogy én ilyenen akarnék részt venni/elvégezni??

Te ezt honnan szedted?

És csak eszembe jutott egy ilyen elég troll dolog. Mert régen mondta nekem valaki nekem eszembe se jutott volna egy ilyenbe részt venni de jól van ahogy te gondolod.

2015. máj. 10. 13:18
 9/11 anonim ***** válasza:
Megoldható. Pista bá' csinálja egy bérházi garázsban. Amúgy avatott professzor, a garázs meg egy gombnyomásra átalakul műtővé, mint a valami sci-fi filmben. A múltkor bivaly génekkel lőtte magát, csak sok volt és szava nőtt.
2015. máj. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*szarva
2015. máj. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!