Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Bunny szerinted is egy hülye...

Bunny szerinted is egy hülye ember?

Figyelt kérdés

Jön azzal, ha fogyatékos vagy, ha koxolsz...mondja ezt úgy, hogy ő is koxolt valamikor.

Nem néz ki sehogy..sőt, sok képet dagadt...na most, jön azzal, ha szemét kaját eszel, egy fogyatékos parszt vagy...

Akkor ő mitől lett annyira dagadt?

Egyértélmű, hogy a zabálàstól.



2015. ápr. 25. 09:59
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*Jön azzal, hogy fogyatékos vagy, ha koxolsz.
2015. ápr. 25. 10:02
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ő hobbigyúrósként koxolt. Vannak jó javaslatai, és tényleg jó a Sárga Kapszula, hasznos segítség. Viszont az edző válaszolban megjelent válaszai... normálisan kérdezett egy lány, és olyan alpári stílusban elküldte...
2015. ápr. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Van tapasztalata a cuccal, így azért is nem ajánlja. A válaszai tényleg kemények, és nem is mindenki érdemli ezt meg. Nyilván attól kövér, hogy sokat kajál, de ez most őt nem érdekli, nincs előírva, hogy mindig jól kell kinézni, neki nem is ez a célja már.
2015. ápr. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#3

Akkor ne jöjjòn azzal, hogy egy fogyatékos fa.. vagy, ha ezeket csinálod.

2015. ápr. 25. 10:15
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Hát ne jöjjön. Ezt mond meg neki.:)
2015. ápr. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

mindenki a saját hibáiból tanul, néz rá, hogy össze van szakadva az az ember, ha valaki, hát ő joggal mondhatja, hogy fogyatékos az aki cigány koxhoz nyúl...

Ez pont ugyan olyan, mint, hogy én elküldöm a halál fa*árra a füveseket, meg azokat akik az lsd kipróbálásáról álmodnak... mivel aktívan éltem mindkettővel és igencsak ismerem az árnyoldalait.


Dagadt pedig nem csak szemét kajától lehetsz... én pl a maid divat a paleolit kajának megfelelően táplálkozom már az óta, mikor még senki nem is hallott erről a paleolit faxságról... mivel az egyik szakmám szakács és megtehetem... mégis dagi vagyok...

szemét kaja a párizsi, meg egyéb okosságok, meg az aszpartámmal édesített "édességek" és nem azért szemét, mert dagadt leszel tőle, hanem mert rákkeltő...

2015. ápr. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Más dolgok foglalkoztatják, és egyébként is minél idősebb az ember annál inkább nem fogja érdekelni, hogy mások mit mondanak a kinézetéről, ebből adódóan sokan le is állnak az edzéssel... Hízni lehet az egészséges és akár versenydiétás kajáktól is, elég csak belegondolni, hogy milyen nehéz belőni a szálkásító diétát, hogy folyamatos legyen. Egyébként szerintem nem kell ahhoz szakácsnak lenni, hogy megmondd jó-e az étel, vagyis nem kell neki formában lenni mindig. Sok személyi edző van, aki tényleg baromságokat beszél, a genetikájának köszönheti, hogy jól néz ki és nem a szakértelmének. Az mivel jobb?
2015. ápr. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 - palilaci - ***** válasza:
100%
Tudása és tapasztalata tagadhatatlan, viszont emberileg egy hulladék (nekem ez jött le a válaszaiból).
2015. ápr. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Mondja, hogy fagyatékos vagy, ha koxolsz.

Ő is koxolt, akkor magát is lenézi?:D

Teszi a kemény csávót, de egy 10 perces beszélgetéstől kifullad a videókban.:)

2015. ápr. 25. 13:15
 10/13 anonim ***** válasza:

Régen azért jó formában volt. :)

Egyébként meg ha nem szimpatikus, ne foglalkozz vele. Csak értelmetlen túráztatás.

2015. ápr. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!