Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Napi 45-50 gramm cukorbevitel...

Napi 45-50 gramm cukorbevitel mennyire gáz?

Figyelt kérdés
Főleg tejcukor, mivel ma kicsit sok tejet ittam, kb. 1 litert, így összejött egy kicsit nagyobb mennyiségű cukor. Máskor nem nagyon iszom ennyi tejet, max. 4-5 decit naponta. Tömegelek egyébként.

2015. máj. 12. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Hanyagolnám még ha sovány is vagy, ott van mellette a tejzsír is. De egy nap nem oszt, főleg tömegelésnél.
2015. máj. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semennyire. A makrok legyenek meg
2015. máj. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen a tej nem jo, ezt tudjuk, de tapasztalatbol mondom hogy egy nap megemelt cukorbevitel semmit sem szamit, szoval ne parazz. Amugy meg ha az etrended rendben van, es ennyi "felreeves" van csak benne, basszus nem versenyre mesz gyanitom, ugyhogy ez sem para. Majd ha ebbol elsz nem iszol tejet , mindent nem kell elvenni magadtol ;D szerintem, de vannak itt nalam tapasztaltabbak.
2015. máj. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kávémba, zabomra szoktam rakni néha pár decit. A legtöbb embernél sokat számít a makrók minősége is.
2015. máj. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!