Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A csalad nem tamogatja ezt a...

A csalad nem tamogatja ezt a fajta eletmodot?

Figyelt kérdés

Korulbelul egy fel eve kezdtem el a testepites es ez nem tetszik nekik...Nagyon beleszerettem ebbe a sportba,fuggo lettem. :D

Valakinek van valamilyen tipje,hogyan ertessem meg a szuleimmel,hogy jobban szeretem ezt csinalni minden masnal?

Ha erdekel a kor: 16F



2015. máj. 13. 20:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt...

Amióta betöltöttem a 18-at, azóta tudom rendesen csinálni.

2015. máj. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát nálam is erősen elítélték, mondván szteroidok, meg a tápkieg is koksz satöbbi hülyeség..... de a szüleim mindent megtettek amit lehetett anyagilag, amióta van saját munkám, arra megy el a pénz ,amire akarom :) szóval várjjjjj :D
2015. máj. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Engem anyagilag nem akarnak tamogatni T.T Ez nem is akkor baj csak kezdek belefaradni abba,hogy a pihenonapjaimon is kidolgozom a lelkem :))
2015. máj. 13. 20:34
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha nem támogatnak és nincs agyuk hozzá, hogy megértsék mi ez, akkor mihamarabb költözz el és legyen saját életed.
2015. máj. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát emiatt azért mégse kellene elköltöznöd...
2015. máj. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 makosgubacs ***** válasza:
68%

Nem könnyű, de vagy melózol tovább vagy találsz más módot, hogy támogasd a hobbid vagy jegeled a dolgot, addig amíg lesz saját kereseted, felnőttél, elköltöztél.

Amúgy meg nem muszáj full-ba nyomni. Lehet, hogy nincs pénzed mindenre, de edzeni otthon is tudsz, az étkezést sem kötelező 100%-ban betartani, lehet szintentartani, sőt fejlődni is, csak lassabban, kisebb mértékben. Egyszerűen kompromisszumra kell törekedned.


Az emberek gondolkodását és a berögzült agymenéseket pedig nem egyszerű kiírtani főleg, ha erősen ragaszkodnak hozzá. Úgy is fogalmazhatnék, hogy fölösleges kínlódni vele.

Béka elég erősen fogalmaz, de valószínűleg tapasztalt hasonlót és tudja, hogy, ha nem értik, akkor nem értik. El kell fogadni.

2015. máj. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Nem magamon, de ha a később másban is korlátozzák/destruktív légkört csinálnak akkor nem tudsz majd fejlődni az életedben. A testépítés nem olyan nagy dolog, nem értem miért szrják össze magukat tőle az emberek.
2015. máj. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 makosgubacs ***** válasza:
68%
Valósznűleg azért, mert mindenhol azt tolják az ember arcába, hogy hogy nézzen ki és mivel most a sportos a trend, ezért összekapcsolják a tesépítéssel (amúgy nem sértés a sportra nézve) és mivel hallani kokszokról és divat a kondizás, főleg tinik körében, meg a fehérje stb, ezért megy az általánosítás és fentebb emíltett berögzült agymenés.
2015. máj. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 makosgubacs ***** válasza:
68%
Ja, és csak tippeltem annál a résznél, hogy mit tapasztaltál. Elég nehéz így személytelenül megállapítani. :)
2015. máj. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%
Tényleg vannak szülők, akik nem tudnak különbséget tenni a fehérje/szénhidrát és a szteroid között :S
2015. máj. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!