Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Létezik az, hogy egy hét után...

Létezik az, hogy egy hét után már egy nagyon kicsit látszik valami eredmény súlyzós, erősítős edzés után?

Figyelt kérdés

Ma edzek kilencedik napja, újrakezdtem két év után.

Előtte aktívan sportoltam többfélét is.

Örömmel vettem ma észre, hogy valahogy jobban állnak rajtam a tónusok, ugyan súlyfelesleg is van felettük, amit le kell adni, de valahogy úgy tűnik, tisztességesebben állnak még azok a kis pocihájak is. :-)


Szerintetek lehet ilyen, vagy csak motiváció miatt képzelem?


Tényleg elég ennyi és máris kezdenek magukhoz térni az izmok? Hú, akkor belehúzok, bikiniszezonra szép akarok lenni!


Vélemény?



2015. máj. 15. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Edzés során az adott izmok tele vannak vérrel, még szép, hogy izmosnak látod magad. Majd nézz tükörbe reggel :D de ezzel nem a kedved akarom elvenni.
2015. máj. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egy órával a reggeli felkelés után, ruhavásárlás közben láttam ezt. :-) Tudom, amit írtál, nem arról a részéről beszéltem.
2015. máj. 15. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!